LG 42LD550 a odblokowanie USB

Tocki

Member
Witam.
W jednym ze sklepow ze sprzetam RTV powiedziano mi ze ten model LG a dokladnie mowa o 42 LD550 czyta filmy bez problemu . W innym sklepie ze trzeba to odblokowac pilotem serwisowym(co i jak nie wiem) i dzieki tej operacji bedzie czytal divix itp bo bez tego nie czyta lecz co za tym idzie - traci sie gwarancje tak mi powiedzial pan w sklepie MM... Czy to prawda ? powiedzial ze jak cos sie stanie z tv i odesla do producenta i zobacza inny soft czy to odblokowanie to natychmiastowo traci sie gwarancje. Mialem kupic ten Tv ze wzgledu na USB(wlasnie divix ) ,42 , full hd , 100hz no i cene 2200zl. Lecz teraz sie wacham... Mysle teraz nad 100zl drozszym Samsung 40C630 - podobno on ma byc lepszy i radzi sobie z divix i napisami bez zadnej zabawy.. Prosze o rade i potwierdzenie czy to prawda co powiedziano mi w MM.
PS
Czy LG jak Samsung poradza sobie z pendrive o pojemnosci 32Gb ?
 
Ostatnia edycja:

K.A.J.

New member
LD550 fabrycznie nie czyta filmów z USB. Jest jedynie przeglądarka zdjęć i odtwarzacz muzyki. Żeby odtwarzał filmy trzeba zmienić ustawienia w menu serwisowym. A to może się wiązać z utratą gwarancji gdyż jako użytkownik bez uprawnień ingerujesz w fabryczne ustawienia.
 

szymski

New member
Posiadam ten model od kilku dni, odtwarzanie filmów już odblokowałem, jest banalnie proste, wystarczy telefon z s60v3 (najprostszy sposób). Nie zmieniałem softu, nie było konieczności, parę kliknięć, przestawienie jednej opcji i gotowe! Jaki to ma wpływ na gwarancję, nie wiem, ale w każdej chwili można wrócić do stanu pierwotnego jeśli tylko rodzaj usterki na to pozwoli ;-)
Z napisami nie ma problemu, muszą być w formacie srt. Podłączam 500gb i hula jak należy!
 

ZorDa

New member
Rozczarowany...

Witam

Szymski mam prośbę czy mógłbyś bardziej opisowo przedstawić odblokowanie filmów.

Dzięki

wczoraj zakupilem LG 42LD550 i zostalem wprowadzony w blad przez sprzedawce, bo powidzial ze mozna odtwarzac filmy przez USB, jak sie okazalo to jest nieprawda.
Jezeli mozesz mi napisac mihnal@o2.pl co i jak sie robi zeby to odblokowac to bede wdzieczny :) a i jak wyglada sprawa z gwarancja po tej operacji na LG? czy napewno jest to bezpieczne? Pozdrawiam.
 

micha_mrt

New member
witam, czy moze ktos ma instrukcje jak odkodowac tego LG?

Nie mam mozliwosci dojsc do pilota serwisowego wiec jak to zrobic telefonem?

a czy moze byc np pilot od tunera sat podlaczonego do komputera (karta pci) sky star wer g?

wiec pilot podlaczony jest do portu COM a program jaki musi byc zainstalowany to wiRLC moze ktos mi pomoze w taki sposob to odkodowac
dziekuje i pozdrawiam


moze podkreslic ze w tym telewizorze jest bardzo slaby dzwiek, nie sadzilem ze tak mocno....


a tak oprocz tego ze wolno przerzuca programy to reszta super
 

rudydm

New member
witam.takze posiadam lg 42ld550 i chciałbym odblokowac filmy z usb. Mam pytanie czy moge odblokowac to telefonem nokia n 95 ? i jesli jest to mozliwe to proszę o dokładną instrukcje jak to zrobić.
jesli nie mozna powiedziec tego tutaj to proszę o szczegółową instrukcje na maila rudydm@onet.eu
za pomoc stawiam duuużego beeera :)
 
Do góry