Lg 42ld450 usb

Lomax1983

New member
Witam!
Mam LG 42LD450 i mam port USB przez który mogę odtwarzać muze i foto. Słyszałem ze można zrobić ze będę mógł oglądać filmy np. dvix-y. Może ktoś wie jak to zrobić?
Z góry dzięki za odp.
 

mariush19

New member
Pilot serwisowy do ręki i jazda: ADJ / exit / ADJ / Tool options nr 2 / Divx / przestawiamy z 0 na 1, zatwierdzamy enterem, i cieszymi sie Divx , Divx HD, MKV, MKV HD
 

Lomax1983

New member
a skąd wytrzasnąć taki pilot serwisowy, a może jest inna metoda żeby dostać się do ustawień serwisowych?? Zapewne taki pilot troszkę kosztuje.
 
Ostatnia edycja:

Niwa18

New member
Witam!
Już trochę się naczytałem na temat usb. Sam posiadam telewizor LG LD420. Na temat telewizorów LH wyczytałem, że łatwo można zmienić oprogramowanie na 3.15 i wtedy śmiga ładnie. Mam jednak pytanie jak jest w przypadku tego modelu? I chyba generalnie modeli LD, nigdzie nie mogłem znaleźć oprogramowanie do tego. Czy jedynym rozwiązaniem jest pilot serwisowy? Czekam na rzeczową odpowiedź od kompetentnej osoby:)
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Witam!
Już trochę się naczytałem na temat usb. Sam posiadam telewizor LG LD420. Na temat telewizorów LH wyczytałem, że łatwo można zmienić oprogramowanie na 3.15 i wtedy śmiga ładnie. Mam jednak pytanie jak jest w przypadku tego modelu? I chyba generalnie modeli LD, nigdzie nie mogłem znaleźć oprogramowanie do tego. Czy jedynym rozwiązaniem jest pilot serwisowy? Czekam na rzeczową odpowiedź od kompetentnej osoby:)

takie cuda to były w serii LH, LD są juz na linuksie (!). jeszcze chyba tego nie rozgryźli....
 

jarek_dki

New member
Pilot serwisowy można zrobić z telefonu z symbianem i portem IR. Ja go zrobiłem z Nokii E50. Mam taki sam telewizor i odblokowanie USB przebiegło bez problemu, jedyne co trzeba robić to konwertować napisy do filmów na format srt bo inaczej się rozjeżdżają. Jak zrobić pilot można znaleźć w internecie wpisując w wyszukiwarce "lg hack usb" , linku nie mogę zamieścić bo mi nie pozwala.
 

Lomax1983

New member
Problem się rozwiązał ściągnełem na komórkę irRomote wersja trial 10dni, zrobiłem z NOKIA E51 pilota serwisowego, przestawiłem ustawienie DviX 0 na 1 i teraz przez USB filmy działają bez problemu.
 

viadrus

New member
Mam 32LD450 i pilota serwisowego. Problem w tym, że TV żąda hasła. W modelach LH jest to 0000. Niestety tutaj nie. Może ktos zna jakie to hasło.Z góry dziękuję i pozdrawiam
 

e2rd77

New member
Dziś będę odblokowywal Lg 32ld450 z wykorzystaniem odpowiednio zaprogramowanego pilota Logitech Harmony. Dam znać czy poszło.
 

slava

New member
Witam! Czy do telewizorka lg 42ld550 da sie przy pomocy pilota logitech harmony dostac do tego nieszczesnego menu serwiowego? I jeszcze jedno mam cyferke + a wiec kanaly hd ktore owszem jakos wygladaja ale juz na innych kanalach jest problem z ostroscia jak mi sie wydaje bo te mniejsze napisy dosc trudno jest odczytac mozna by powiedziec ze sie zlejwaja a wiec nie do konca jestem zadowolony z jakosci obrazu. Pomocy bo probowalem wgrywac nowe softy do tunera sat probowalem roznych ustawien i dalej jest kiszka. Pozdro
 

e2rd77

New member
Sprawdzałem osobiście na modelu 32ld450 - można dostać się do menu serwisowego z wykorzystaniem pilota logitech harmony i odblokować możliwość oglądania divx-ów. Co prawda procedura zaprogramowania samego pilota jest nieco bardziej skompilowana, ale da się bez problemu.
 
Do góry