LG 42LB650V - nie za wolny do IPLA, Youtube?

przemek4net

New member
Witam,
sprzedawca w jednym z agd-sklepow powiedzial mi, ze 650 jest na dual coru i moze "przycinac" w ipla, youtube
Jest pare stow drozszy ale z magiciem 42LB670V i na quadcorze

Jak to jest z tymi filmami, tv z internetu na dualcorze?

Pozdrawiam,
Przemek
p.s.
3d to nice2have i nic wiecej.. . szukam TV okolo 42cale z DVB-S/S2 i obsluga ipla, skype, divix z napisami.. jezeli cos w podobnych cenach mozecie zaproponowac to prosze
LGki wychodza najtaniej ale chyba internetowo sa troche za samsungiem
 

tomasze

New member
Witam,
sprzedawca w jednym z agd-sklepow powiedzial mi, ze 650 jest na dual coru i moze "przycinac" w ipla, youtube
Jest pare stow drozszy ale z magiciem 42LB670V i na quadcorze

Jak to jest z tymi filmami, tv z internetu na dualcorze?

Pozdrawiam,
Przemek
p.s.
3d to nice2have i nic wiecej.. . szukam TV okolo 42cale z DVB-S/S2 i obsluga ipla, skype, divix z napisami.. jezeli cos w podobnych cenach mozecie zaproponowac to prosze
LGki wychodza najtaniej ale chyba internetowo sa troche za samsungiem
LG śmiga jak trzeba można brać spokojnie ogarnia oglądanie ipla. OS działa bez opóźnień.
 

przemek4net

New member
LG śmiga jak trzeba można brać spokojnie ogarnia oglądanie ipla. OS działa bez opóźnień.

ipla, yt czy nawet filny online na www dzialaja plynnie ale w menu tv przy wyborach sa takie nieraz lagi jak w tablecie z biedronki "w promocji"... przegladarka czesto na filmach sie wiesza z komunikatem "brak pamieci", przelaczanie z trybu antena na satelita (korzystam z programow sat) jest tak beznadziejne, ze w zasadzie zabija nieergonomicznoscia
U mnie ramka w TV jest przyklejona "srednio rowno"... kupilem pilota magic bo ten podstawowy jest "taki sobie" ... chcialem sie pobawic - magic jest ok
Jest apka na andoridy pozwalajaca sterowac TV... plus taki, ze mozna wklepywac przez tela np adresy stron www itp
Mam jakas stara bezprzewodowa klawiature ale dziala z TV beznadziejne (duplikuje przyciski czasem) - moze jakby nie byla z przypadku ale "sprawdzona" to by to dzialalo ok
Niepojete jest dla mnie jak mozna bylo spier... beznadziejnie nieergonomicznym soften ten telewizor
Pozdrawiam,
Przemek
 
Do góry