LG 42LA691S czy LG 42LA660S który lepszy!

TV3D

New member
Bez reklam
Proszę o wypowiedzi który TV- LG proponujecie ?w który lepiej zainwestować?
LG 42LA691S czy LG 42LA660S

W którym jest lepszy obraz i dżwięk:?:
Jak działa Smart ? oraz przeglądarka internetowa

Żródło sygnału będzie z: Lokalna Cyfrowa Kablówka oraz TV-Internetowa weeb.tv:!:
 
Ostatnia edycja:

Pigway

New member
LA660S ma plastikowe krawędzie ramki, zaś LA690/691 to szczotkowane aluminium. Ponadto obszerniejsza dolna część ramki w LA660S. Kolejna różnica to wygląd oraz konstrukcja podstawy, w LA660S można tradyjnie obracać sam ekran, zaś LA690/691S/740S posiadają kółeczka pod "stopką" do obrotu całego TV.
 

TV3D

New member
Bez reklam
Jak działa w nich Smart ? oraz przeglądarka internetowa
Czy na TV pojawiają się tzw: białe chmurki -szczególnie na czarnym tle?

Matryce w LA660s i LA691 są takie same?

Micro Pixel Control / Pilot Magic Motion IV generacji oraz Wbudowany Subwoofer jest w oby dwóch TV?

jak na nich działa TV-Internetowa weeb.tv ? płynnie ,czy obraz przycina:confused:
 
Ostatnia edycja:

Pigway

New member
Na niektóre pytania nie odpowiem, ponieważ zamierzam dopiero kupić TV z serii LA (mój temat na tym forum, jest zaraz pod Twoim), aczkolwiek co do chmurek, to mogą one wystąpić dosłownie na każdym TV LED:

Poczytaj: ZACHMURZONE LEDY | TV TEST

Tak więc Banding, Cluding bądź DSE to po prostu kwestia szczęścia.

Pilot Magic oraz Subwoofer jest, matryca ta sama. Micro Pixel Control jest w LA660 i wyżej. Ponadto, z tego co przy okazji wyczytałem - LA660 ma słabszy procesor.
 

TV3D

New member
Bez reklam
Tak więc Banding, Cluding bądź DSE to po prostu kwestia szczęścia.

Pilot Magic oraz Subwoofer jest, matryca ta sama. Micro Pixel Control jest w LA660 i wyżej. Ponadto, z tego co przy okazji wyczytałem - LA660 ma słabszy procesor.

To jest pewne ,żę w LA660s jest słabszy procek? niż w LA691
czytałem w specyfikacjach LA660 i tam nic nie pisze ,żę ma Subwoofer?
 

TV3D

New member
Bez reklam
weeb.tv w TV-LG

Możecie napisać jak wam odbiera weeb.tv na telewizorach LG w wersji LA660s/LA 691s
 
Ostatnia edycja:
Do góry