LG 42LA660s

bhn92

New member
Bez reklam
to jest sprawka opcji truemotion standardowo jest ustawiony profil gladki , true motion mozesz wylaczyc badz pobawic sie w ustawienia uzytkownika w menu w ustawienia > obraz > opcje obrazu > true motion
 

kropkacompl

New member
Jesteś/jesteście happy z tego tv ? Właśnie czytam na jego temat i chciał bym poznać Twoją / Wasze opinie na temat tego modelu.
Mnie interesuje konkretnie LG 50LA660S
 

bysiek

New member
Witam.
Od około 3 tygodni jestem posiadaczem tv LG 42LA660S. Korzystam z tunera Cyfrowego Polsatu podłączonego do TV przez HDMI. Podczas oglądania odnoszę wrażenie jakby przy poruszaniu się postaci obraz nie nadążał, gubił klatki, pojawiały się lekkie zniekształcenia na konturach postaci lub drgania. To mój pierwszy LCD więc może to norma, ale trochę mnie to denerwuje. A może to wina ustawień? Próbowałem różne firmowe, ale czy to ekspert czy kino to nadal występują podobne efekty. Ma ktoś jeszcze coś takiego u siebie?
 

bhn92

New member
Bez reklam
Witam.
Od około 3 tygodni jestem posiadaczem tv LG 42LA660S. Korzystam z tunera Cyfrowego Polsatu podłączonego do TV przez HDMI. Podczas oglądania odnoszę wrażenie jakby przy poruszaniu się postaci obraz nie nadążał, gubił klatki, pojawiały się lekkie zniekształcenia na konturach postaci lub drgania. To mój pierwszy LCD więc może to norma, ale trochę mnie to denerwuje. A może to wina ustawień? Próbowałem różne firmowe, ale czy to ekspert czy kino to nadal występują podobne efekty. Ma ktoś jeszcze coś takiego u siebie?

tak jak wyzej napisalem obczaj

to jest sprawka opcji truemotion standardowo jest ustawiony profil gladki , true motion mozesz wylaczyc badz pobawic sie w ustawienia uzytkownika w menu w ustawienia > obraz > opcje obrazu > true motion
 

jrd

New member
A ktoś się orientuje czy jeśli tv jest polaczony za pomocą kabla do routera to czy wtedy w tv caly czas wifi jest wlaczone czy się automatycznie wylacza?
 

Szymmeek

New member
Czy komuś udało sie rozwiązać problem z flashem w przeglądarce i oglądaniem filmów na stronie dłużej niż 20 minut? W samsungach podobno pomaga zmiana ustawien na Europejskie przez co dostają wyższą wersję przeglądarki. Nie znalazlem jednak nic co by pomogło przy LG szczególnie w tym modelu LA660s.
(W donglach mam już rozeznanie ale jeszcze wierze że coś się da zrobić i uniknać dodatkowego pilota - i tak nie moge sparować magic pilota ze swoim dekoderem arris vip 1003 więc 3 to już przesada)
 

Szymmeek

New member
Dla wszystkich którzy mają problem z pamięcią w tv polecam Screen Mirroring :) Fajna opcja która pozwala się cieszyć internetem w tv ;-)
 
Do góry