lg 42la620s problemy z wtyczką internetową.

Nevert04

New member
Witam. Od razu zaznaczę, że jestem laikiem w tych kwestiach. Problem mam taki, że podczas oglądania filmów przez internet w telewizorze za każdym razem albo jest awaria wtyczki albo wyrzuca mnie z powrotem do okna głównego smart tv. Wyczytałem, że wtyczka umożliwiająca oglądanie multimediów jest automatycznie w każdym modelu, w tym też mi się włącza, ale jak wspomniałem zaraz jest awaria. Moje pytanie jest, czy można to jakoś naprawić tudzież reinstalować wtyczkę czy też ją pobrać (i jeśli tak, to w jaki sposób) żeby to wszystko sprawnie funkcjonowało. Czy jest też może możliwość pobrania innych niestandardowych wtyczek umożliwiających oglądanie multimediów? Dzięki.
 

leszekol

New member
No to masz soft jaki był aktualny w chwili produkcji telewizora. O tamtej pory było już kilka aktualizacji. Z tego co pamiętam, to kiedyś były problemy właśnie takie jak opisujesz, a któraś aktualizacja je naprawiła.
 

piotreek88

New member
Podłącz tv do internetu, to sam powinien wywalić monit, jak nie, to w ustawieniach jest to możliwe, a nawet przez usb po pobraniu pliku ze strony producenta.
 
Do góry