Lg 42 pt 353

paaawel5

New member
witam,
mam ten tv od roku moja dziewczyna ma panasonica nie pamiętam modelu ale dużo droższy był od mojego i u niej czarny jest czarniejszy niż u mnie szczególnie przy krawędziach telewizora

wchodząc w menu(home) - obraz - kontrola zaawansowana - mamy szereg ustawień min gamma i poziom czarni i jakieś xvYCC - niestety w każdym trybie (dynamiczny, ... i oba expert) nic nie da się w tych opcjach zmienić bo są wyłączone - takie szare i nie można nimi regulować ustawione są na gmma - średnia, czarny - auto i to xvYCC na auto - jak to ogarnąć i zmienić??

tak samo jest w trybie audio - intensiwe souroud - to samo nie da sie zmienić by to uaktywnić

znalazłem na stronie LG najnowszy soft 04.47.12 - czy ktoś wie co to zmienia ??
pozdrawiam
 

karoly

New member
Nie wiem co zmienia ale za cholerę nie mogę go wgrać, ani poprzednieo mi sie nie udało. Co ciekawe soft jest niby z wrzesnia ale jak sie juz plik rozpakuje to wyswietla ze z kwietani (info o pliku i data modyfikacjI). Udało sie komus updejtowac tten tv i jesli tak to pomuzcie bo mnie kurwica strzela
 

bobson745

New member
witam panowie mam maly problem podłączyliśmy u kolegi lg 42pt353 przez optyczny kabel audio z Panasonic sa ak 520 ale na wiezy po włączeniu opcji AUX nie słychać żadnego dźwięku szukaliśmy w opcjach ale nic to nie dało możne ktoś by pomógł ??może coś przeoczyliśmy co trzeba przestawić w opcjach telewizora
 
Ostatnia edycja:

wojtekwroc

New member
Witam
Czy ktoś może mi polecić uchwyt na ścianę do tego TV ? LG42PT353
najlepiej żeby miał regulacje kąta pochylenia
Druga sprawa przejściówka euro scart
http://allegro.pl/adapter-scart-euro-eurozlacze-na-3x-cinch-s-video-i2957580448.html
dźwięk mam tylko z Telewizji
a jak podłącze dysk zewnętrzny to dźwieku nie ma.
Chociaż i tak na przyszłość planuje kupno przetwornika cyfrowo analogowego ( tv ma tylko wyjścia cyfrowe a mam wzmacniacz analogowy ( chinch ).
myślałem nad fiio d3 : http://allegro.pl/fiio-d3-dac-wolfson-i2s-nowy-wysylka-gratis-i2951933998.html
z gory dziekuje za pomoc
 
Ostatnia edycja:

wojtekwroc

New member
zgłupiałem!
Proszę o pomoc
Nie moge znaleźć takiego dziwnego kabla do wyjscia cyfrowego ( zdjecie powyzej )
To wyjscie to nie cinch tylko jakis "kwadrat"
Chodzi mi o to pod optcznym ( patrz zdjęcie )
Chcę podłączyć ten TV ( ma tylko wyjscie audio cyfrowe/optyczne do wzmacniacza stereo )
Czy takie coś będzie ok ? MUSE NOS DAC 4X TDA1543 + DIR9001 (2969979014) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Czy wystarczy zwykly przetwornik cyfrowy-analogowy Np
Fiio D3 FiiO D3 192KHz/24Bit + 2 X CINCH + COAXIAL GRATIS (2967251990) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jak sie wqrze to sprzedam wzmacniacz i przejde na kino.

Z tego co wiem to przejsciowka: adapter złączka scart euro na rca chinch in/out (2999927970) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. dziala tylko na telewizji.

HELP
 
Do góry