LG 42 LV570S - problem z DLNA i odtwarzaniem filmów przez USB

marcinnn6

New member
mam problem:

mój telewizor przestał czytać filmy przez USB tzn: czyta ale nie wszystkie, nie wiem czy ma to związek z wielkością pliku, bo np. małe pliki np. seriale ok 350mb czy filmy około 700MB czyta a większe ok 1,3 nie chce: tzn film się odpala ale po pierwszych 4-5 sek. się wyłącza. Do tej pory wszystko działało.

- próbowałem przez pendriva, przez zewnętrzny dysk, formatowałem pendriva i nic.

natomiast poprzez DLNA ten sam film się odpala bez problemu ale znowu napisy się nie odpalają, i próbowałem z różnymi formatami napisów txt, srt i nic. Napisy maja taką sama nazwę jak plik z filmem

pomocy!
 
Ostatnia edycja:

gacek585

New member
Dziwne mam ten sam TV i działa, fakt czasem były problemy że np z pena nie szło a z DLNA działało albo na odwrót nie wiem dlaczego. Ja uzywam nero do dlna i napisy SRT działaja bo TXT sie spózniają. Może musisz ręcznie włącxzyć napisy w menu?
 

marcinnn6

New member
co znaczy że używasz nero do DLNA? nie rozumiem, ja poprostu mam w laptopie folder udostępnione wideo i do tego folderu muszę przenieść film żeby go tv "widział". A Na pendrajwie mam jeden film 700 i drugi 1,3 i ten mniejszy odpala się działa, napisy się wczytują wszystko super a ten większy 5 sekund i się wyłącza. A napisów ręcznie w menu się nie da włączyć...
 

gacek585

New member
Tez tak mam że czasami jakiś film nie działa albo działa chwile i się wyącza kiedyś nawet do połowy filmu oglądałem i sie wyłączył i dalej za cholere nie chciało isc, prawdopodobnie jakis błąd kodeka podczas kodowania do avi i telewizor sobie nie daje rady.
 
Do góry