LG 42 LM 660 lista ulubionych

rysiak

New member
Witam wszystkich.
Po długim szukaniu i czytaniu wybrałem LG.Parę dni i jak na razie jestem zadowolony wyborem tego tv.Może poza instrukcją,chodzi mi o listę ulubionych,tworzę tematyczne listy(abcd)i jak ich używać?
Chciałbym ,żeby po wybraniu listy np: a tylko ta lista była używana,natomiast teraz po wybraniu 1programu z listy i tak następne kanały są wprowadzane z listy all.W dekoderze tv cablowej miałem właśnie tak zrobione,ale zakupiłem moduł cam ,żeby odbierać kanały cyfrowe hd i używać pilota LG.
 

lifoco

New member
U mnie w 47LM620S również po wybraniu listy ulubionych przy przełączeniu kanałów przyciskami wyboru kanałów góra dół wybierane są wszystkie kanały a nie te wybrane i zapisane w liście ulubionych. Czy to winna oprogramowania? Czy poprostu ten TV tak mam? Bardzo proszę innych użytkowników o informację.
 

rafel1809

Member
Jestem zainteresowany m.in. modelami tu opisywanymi.Mam pytanie, jak w w/w modelach wygląda sprawa zapamiętywania programów? Wiadomo, modele mają głowice do odbioru zarówno DVB-T jak i programów satelitarnych. Ile można zaprogramować programów (w zwykłych tunerach sat 2 -4 tys) i czy telewizor obsługuje Diseq-i (np Astra i HB jednocześnie). Ciężko znaleźć info w DTR-kach online
Dzieki :)
 
Do góry