LG 42 660s - rozłączanie WIFI

Tsubasa

New member
Bez reklam
Na routerze wyłącz WPS, spróbuj zmienić szyfrowanie sieci na mieszane WPA/WPA2 PSK AES lub na WPA2 PSK AES. Przetestuj czy zapamięta sieć jak wstukasz SSID (nazwę sieci) ręcznie bez wyszukiwania.
Network Connection -> Start Connection -> Set Expert -> Wireless -> Enter the SSID
Jak nie pomorze, to przywróć ustawienia fabryczne w telewizorze i ponów próby.
 

piter007

New member
OK dzięki zrobiłem tak jak mówiłeś, ale cóż dalej nie mam połączenia. W tej chwili to już całkiem przestał mi się łączyć tv z routerem. Zauważyłem, że router łączy się z tabletem, telefonem ale nie z tv z kolei telefon jako router łączy się z tv. Byłem w serwisie LG odpowiedzieli mi "internet to dobry jest w komputerze a nie w tv" . Co robić, może jeszcze jakiś pomysł?
 

Tsubasa

New member
Bez reklam
Przywróć ustawienia fabryczne w routerze i skonfiguruj go od początku. Wklej zrzut ekranu zaznaczoną swoją siecią z programu inSSIDer lub z analogicznego programu na telefon/tablet będąc w pokoju gdzie jest TV.
od roku i było ok ze smart tv od 2 dni muszę po każdym wyłączeniu tv wpisywać kod zabezpieczający router
Nie zmienił się firmware w TV lub w routerze?
 

piter007

New member
Być może, nie znam się aż tak.Dzisiaj próbowałem zmieniać kanały na routerze i po dojściu do 3 połączyło mi się z TV. Szyfrowanie ustawiłem na WPA2-PSK/AES. Czy będzie działać dalej - poinformuje. Dziękuje za zainteresowanie się.
 

iburn

New member
Witam,

Może stary temat, ale mam ten sam problem co założyciel posta.
TV LG 42LA660s internet z Oranga 300mb (livebox 3.0), a nie da się oglądać filmów z internetu na TV. Bardzo proszę o pomoc.
 
Do góry