LG 40UB800V - UHD za 2,5k

kowalp5

New member
Witam!

Od niedawna w kilku sklepach w Polsce dostępny jest model 40UB800V od LG. Nie mogę znaleźć żadnych opinii czy recenzji na polskich stronach internetowych - stąd moja ciekawość. Wiecie o nim coś ciekawego? Jaką ma matrycę, jaki procesor, etc.?

Wiem tylko, że ma upłynniacz obrazu 900Hz i nie ma subwoofera. No i niestety tylko w białej wersji jest chyba dostępny. Byłem w Saturnie ostatnio, ale akurat się im skończyły na stanie.

Czy warto się zainteresować modelem oferującym rozdzielczość 4K za cenę około 2499 zł? Czy lepiej pomyśleć np. o porządnym Full HD z natywnym 200Hz?
 

omot

Member
Nie podoba mi sie to, że 40 cali i LG...
O ile wiem to LG robi 42 cale, 47, 32 ...ale 40 ...oj raczej nie robi takich matryc. No chyba że jestem do tyłu z wiedzą.
A może chodzi o jakis 39 -calowy zaokrąglony do 40 ?

No i czy ma kodek HEVC...
 

kowalp5

New member
Dzięki za zainteresowanie, wypełnię i wstawię ankietę co do wymagań, jakie miałby spełnić w wolnej chwili. Ale na tę chwilę nie kupuję, lecz przyglądam się nowościom od LG. Lubię ich telewizory, szczególnie design, pilota Magic i pasywne 3D. Specyfikację na stronie producenta [dzięki za link] widziałem wcześniej, ale nie znalazłem tam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania typu matryca 100 czy 200 Hz [nie upłynniacz] oraz czy w końcu dali jakiś nowy procesor lub podzespoły odpowiedzialne za smart TV. Bo jeśli wciąż 0,9 Ghz i wszystko inne jak z serii LA z 2013 roku i do tego WebOS to trochę lipa. Widział ktoś go może na żywo? Byłem już 2 razy w Saturnie ale nie mieli na stanie chwilowo... A jeśli chciałbym porządnego Full HD, to dobrze się orientuję, że dopiero od modelu LB730V jest natywne 200Hz?
 
Do góry