LG 37LV5500 - vs co ?

lakime

New member
Cześć

Po wielu, wielu przejrzanych postach, i przeczytanach opiniach stwierdziłem że ten LG jest ok. ALE to jest tylko moje ogólne wrażenie, telewizor mogę mieć za około 2300 zł, czy jest coś w podobnej cenie, co mogę kupić i będzie miało podobną jakość
tv głównie do oglądania telewizji z kablówki ew. jakiejś satelitki, 10 % konsola, lubie wyraziste kolory a i nie znalazłem jaki ma lag ten tv a to ponoć ważne.
 

don111

Banned
Telewizor Panasonic TX-P42G30E - Ceneo.pl
dołóż do tego, bez porównania lepszy obraz, czerń, bardzo niski input lag i rewelacyjna płynność w grach (plazma)
LCD LG do gier się nie nadają, mają kiepski czas reakcji bez wstawiania klatek, mówiąc krótko - widać smużenie dość szybko, a z systemem wstawiania klatek jest dobra płynność (efektu teatrzyku nie widać w grach tak jak na filmach) ale nie da się grać bo input lag jest bardzo wysoki
 

don111

Banned
jest Panasonic S30, z tym że on ma gorszy filtr antyodblaskowy (istotne o ile masz dużo światła w pokoju) i oferuje ciut słabszą jakość od G30
do gier i telewizji to wciąż zdecydowanie lepszy wybór od LCD, ale radziłbym dołożyć do G30 i mieć spokój na dłużej
 

lakime

New member
no ten sharp fajny ale 3200 to za dużo
Toshiba - cena jak najbardziej ok ale 50 hz ???
PANASONIC TX L 42 E 30 ( bo chyba o tego chodziło ) to 42" a ja jednak szedłem z 37", już ewentualnie 40" i z tym chciałbym pozostać - no ale ogólnie ok
Sony ... no do firmy jestem troche uprzedzony ( dużo płaci się za samą nazwe ), ale cenowo itd. jest jak najbardziej ok
No w panasonicu najbardziej odstrasza cena myślałem że 2500 to mi wyjdzie z wysyłką ... no nie wiem, jeszcze poszukam czegoś, szkoda że te LG'ki mają duży input lag, bo cena fajna, LED'owe, i ponoć dużo formatów USB obsługuje.
 

lakime

New member
najprawdopodobniej wezme tego PANASONIC TX L 42 E 30 - prosił bym jeszcze o jakąś opinie na jego temat, w sumie pokój jest dosyć duży... a poza tym mogę go swobodnie odebrać we Wrocławiu
 

don111

Banned
jeśli uważasz że 200zł różnicy nie jest warte dopłaty do G30, aby nie mieć widocznego nierównomiernego podświetlenie matrycy, gorszego obraz na kanałach SAT, słabszych kątów (plazma odbiera tak samo pod dowolnym) i gorszej płynności w grach, to bierz E30
 
Do góry