LG 37LH4000 czy 42LH3000 - który wybrać?

mwisiorek

New member
Witajcie zastanawiam sie nad jednym z wyżej wymienionych modeli.
Rozmiary mojego pokoju sa takie że i 37 i 42 cale będa sie dobrze w nim prezentować. Telewizor ma sluzyć głównie do gier (Xbox) oraz Cyfrowego Polsatu.

Cena 37LH4000 jak równiez 42LH3000 oscyluje wokół 2800zł

Który z nich moglibyście polecić.
Mniejszy a nowszy model czy większy a starszy?

Pomóżcie bo jeszcze dziś chciałbym zamówić sprzęcik.
 

maruco

New member
mwisiorek napisał:
Witajcie zastanawiam sie nad jednym z wyżej wymienionych modeli.
Rozmiary mojego pokoju sa takie że i 37 i 42 cale będa sie dobrze w nim prezentować. Telewizor ma sluzyć głównie do gier (Xbox) oraz Cyfrowego Polsatu.

Cena 37LH4000 jak równiez 42LH3000 oscyluje wokół 2800zł

Który z nich moglibyście polecić.
Mniejszy a nowszy model czy większy a starszy?

Pomóżcie bo jeszcze dziś chciałbym zamówić sprzęcik.

obydwa są podobne- w zasadzie niewielka róznica w parametrach, ale LH4000 ma dodatkowo 100Hz i lepszą matryce - osobiście wybrałbym LH4000 :)
 

mwisiorek

New member
No i mam dylemat, myślałem o 42 calowym LH3000 ale ten LH4000 rzeczywiscie jest chyba lepszy, nie wiem tylko ktory z tych modeli lepiej sprawdzi sie w połączeniu z konsolą??

Widziałem dużo dobrych opinii na temat modelu LH3000, że dobrze sprawuje sie pod xboxem itd

LH4000 kusi mnie głównie tym 100Hz oraz odtwarzaniem filmow z USB(przydatna rzecz jeśli się 4 razy w tygodniu ogląda wrestling[WWE])

Nie chciałbym poprostu pozniej zalowac ze kupilem 37 calowy nowszy model niż 42 calowy troszke starszy.

Juz sam nie wiem co zrobić...:(
 
Ostatnia edycja:

maruco

New member
jeżeli głównie do gier to lepszym wyborem będzie większa matryca i najlepiej z 100Hz - czyli 40" LH4000 :) no tylko, że może byc troche droższy
 

wilku66

New member
mam problem z ustawieniem obrazu lh4020 , mianowicie mowiac ludzi emaja czerw twarez jeszcze gozej jest z otwrzaniem filmow prez usb ni eosc ze twarze sa czerwone to i tło kalibrowa c probowałem nic mi nie dało prosze o pomoc jesli ktos ma tel model serd dks pozdro
 
Do góry