Lg 37lh3000

wizzer

New member
Witam. Nie znalazłem nigdzie tematu z oceną tego modelu. Zastanawiam się nad kupnem tego modelu do gry na PS3 i ciekawy jestem co inni myślą o tym tv. Patrząc na parametry wypada całkiem ładnie na tle konkurencji z podobnego przedziału cenowego (do 2tyś). Nadmienię, że oglądanie filmów ma dla mnie drugorzędne znaczenie, najbardziej zależy mi na zgraniu z PS3.

Pozdrawiam.
 

fryzinho

New member
Podbiję - również zastanawiam się nad tym tv, do grania na PS3, oglądania filmów na DVD i ew. BR, dużo mniej do oglądania tv, choć to w jakimś stopniu również. Byłbym wdzięczny za opinie nt. tego modelu:)
 

kasia_

New member
Hej,

Porównywałam kilka modeli. Kwota jaką miałam to 2500zł.

Ostatecznie wybór padł na 37LH3000 i 37LH4000.

LG37LH3000

Media Markt - 1990zł (30 rat 0%)
Saturn - 1990zł (30 rat 0%)
RTV EURO AGD - 1999zł (30 rat 0%)

LG37LH4000

Media Markt - 2370zł (30 rat 0%)
Saturn - 2350zł (30 rat 0%)
RTV EURO AGD - 2390zł (30 rat 0%)

Myślę, że nie warto dopłacać tych ~370zł gdyż użytkownik nie dostrzega tak naprawdę większych różnic przy postawionych obok siebie telewizorach z tym samym materiałem. Tak, czy siak za 2lata przesiądę się na telewizorek LED, a ten pójdzie na allegro, więc po co przepłacać?

W domowym zaciszu na konsoli przy dynamicznych akcjach nie zauważyłam smużenia. Filmy super, telewizja również.
 

fryzinho

New member
jeśli tylko do Gier - ok.
ALe jeśli do skalowania SD to lepiej robi to (...)


Dzięki za odpowiedź w obu tematach:) mocno zainteresuję się tym tv, tylko jeszcze jedno pytanie: jak to w końcu jest z tym odświeżaniem? 50 Hz starczy do grania i oglądania? Czytałem i słyszałem już tyle dyskusji na ten temat, że jestem kompletnie zagubiony..
 

tomasbrzeski

New member
100hz jest zbędne do grania w ps3 bo tv i tak przelącza się na "tryb gier" nie wiem jakim fachowym terminem się posłużyć, ale tak jest, 100hz potrzebne do filmów akcji i sportu z tego co wiem.
Jak interesują Cię gry to zainteresuj się input lagiem - żeby był jak najmniejszy. Pozdro
 

VANT

New member
100hz jest zbędne do grania w ps3 bo tv i tak przelącza się na "tryb gier" nie wiem jakim fachowym terminem się posłużyć, ale tak jest, 100hz potrzebne do filmów akcji i sportu z tego co wiem.
Jak interesują Cię gry to zainteresuj się input lagiem - żeby był jak najmniejszy. Pozdro
taaa... to włącz sobie 100Hz na jakimkolwiek filme...zobaczysz że nie da się oglądać...wiem coś o tym bo na TV rodziców pierwsze co zrobiłem to wyłączyłem to i nigdy już nie zostało włączone.....min. dla tego też jak kupowałem TV do sypialni to kupiłem bez tej funkcji.
Zresztą dla czego w kinematografii standardem jest 24Hz ?? i filmy tylko w tym trybie wyglądają tak jak chce tego reżyser....
Co do gier się nie wypowiem bo nie gram.
 
Do góry