LG 37 LP1R- dobry wybor?

Agnies2ka

New member
Witam,
chce zapytac czy LCD LG 37PL1R to dobry wybor?
Ewentualnie co innego mozna kupic w podobnej cenie i w nie gorsze klasie.
Pozdrawiam.
 

greg18

New member
Witam.
Użytkuję 32 " od miesiąca i wg mnie jest bardzo dobry. Tylko musisz dokładnie sprawdzić u siebie- zwłaszcza jeżeli planujesz odbiór z kablówki. Niestety w pewnych warunkach- nikt nie wie jakich- na niektórych programach są problemy z poprawnym wyświetlaniem obrazu- przesuwa się w poziomie o kilka pixeli w tę i z powrotem. Na dzień dzisiejszy ani servis ani Mława nie są w stanie tej usterki wyeliminować.
Pozostałe wrażenia bardzo pozytywne- obraz i dzwięk super.
Pozdrawiam
PS. szerzej nt. usterki w dziale SERVIS
 

Agnies2ka

New member
Dziekuje!

greg18 napisał:
Witam.
Użytkuję 32 " od miesiąca i wg mnie jest bardzo dobry. Tylko musisz dokładnie sprawdzić u siebie- zwłaszcza jeżeli planujesz odbiór z kablówki. Niestety w pewnych warunkach- nikt nie wie jakich- na niektórych programach są problemy z poprawnym wyświetlaniem obrazu- przesuwa się w poziomie o kilka pixeli w tę i z powrotem. Na dzień dzisiejszy ani servis ani Mława nie są w stanie tej usterki wyeliminować.
Pozostałe wrażenia bardzo pozytywne- obraz i dzwięk super.
Pozdrawiam
PS. szerzej nt. usterki w dziale SERVIS

Serdecznie dziekuje za podpowiedz,
Pozdrawiam.
 

szok-k

New member
greg18, pisałem o tych "pasach" w pionie na LCD juz na forum. Warto zastosować tłumik 2-8 DB. Serwis "UPC" twierdzi, że jest ok! ponieważ inne odbiorniki maja wiekszy zakres ARW i poprostu taką niedogodnośc eliminują.
 
Do góry