Lg 350v - 3 pytania

setunia

New member
Bez reklam
Co do tego playerka mam po trzech tygodniach dwie uwagi:

-pierwsza to słabe wygaszanie napisów w formacie txt. Nie ma tam w liniach podanego czasu zakończenia wyświetlania napisów. W związku z tym dana linia dialogowa jest wyświetlana do czasu pojawienia się następnej.

-następna uwaga to wyświetlanie menu płyt BD. 350-ka ma z tym poważny problem. Matrixa nie odtwarza w ogóle, Transporter 3 jak jej się zachce i nie widzi menu na żadnej płycie BD-R, widzi je jako Data i każe wybierać pliki z katalogu. Jak dla mnie to szajs i niedoróbka - kolejna od LG, zaczynam nie lubić tej marki :-(
 

Lech

New member
Bez reklam
Jeżeli Ktoś nie potrzebuje wodotrysków od odtwarzacza BD [np. WiFi podwaja cenę] polecam kupno tego modelu.:smile:
 

tomek1858

New member
DTS Audio

BD 350V nie posiada LANu
Od miesiaca uzywam ten odtwarzacz i jestem zadowlony.Minusem jest to ze nie odtwarza plyt Audio DTS, urzadzenie wykrywa poprawnie plyte ale na wyjsciu jest cisza, przywszytskich opcjach w menu.Jako dekodera dzwieku cyfrowego uzywam Creative DDTS-100.
Jesli chodzi o dyski twrade to podlaczalem jakas stara 80-tke sformatowana w NTFS i filmy z niego byly poprawnie odtwarzane.


Czyta DTS AUDIO i bez problemu ,kto do mnie przyjdzie słucha w DTS AUDIO to pyta CO TO ZA MUZA , i szczęka im opada tak to fajnie leci ,w każdym głośniki inne dżwięki,POLECAM!!!
 
Do góry