LG 32LP1R za 4999 ??

pepe

New member
Spotkałem się ostatnio z taką cena tego modelu w sklepie, czyżby obniżka cen LG?

W związku z tym zadam nielubiane :p pytanie co wybrać:
LG 32 LP1R , Samsung 32 M51 , Samsung 32 R72

Marzył mi się 32 M61 ale raczej jest nieosiągalny w nieprzekraczalnym budżecie 5500 zł :)

Niestety nie wchodzi w rachube pokaz w domu ponieważ sklep z tą ceną (4999) za LP1R nie robi prezentacji. Dlatego pytam o wrażenia tych którzy może widzieli ten sprzęt koło siebie.

Bardzo proszę o odpowiedź ponieważ musze podjąć decyzję do poniedziałku :(
 

edrum

New member
Witam.
LG 32 LP1R użytkuje od 5-ciu miesięcy. Był drobny problemik opisany w dziale "SERWIS". Zaskakująco dobrze radzi sobie z tv kablową. Pokazuje naturalne kolory. Ma bogate wyposażenie, i jeszcze ta cena (4999). Gdybyś się zdecydował to sprawdź, czy nie posiada jakiś wad, i czy nie zalegał na wystawie (pułkownik).
Pozdrawiam.
 

PAZ

New member
Dla mnie osobiście z trzech zaproponowanych przez Ciebie zdecydowanie LG 32 LP1R, ładny obraz, wygląd i doskonała cena, ale to Ty go będziesz oglądał więc decyzja ostateczna i tak należy do Ciebie:).
 
Ostatnia edycja:

pepe

New member
Problemik :)

edrum napisał:
Był drobny problemik opisany w dziale "SERWIS".

Czy ten problemik występował tylko z kablówką ?? Czy na Cyfrze też może wystapić ?? Jesli chodzi o usuniecie "problemiku" czy koniczna jest wysyłka do Serwisu ??

Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.
 

edrum

New member
Witam ponownie.
Problem o którym pisałem był błahy. Rozwiaząnie polegało na przełączeniu pewnej opcji w menue serwisowym. Może w Mławie już to poprawili, ale jeśli nie to nie ma się, co przejmować, zaradzimy temu. Prześledź dział "SERWIS" wątek "Problem z LG 32 LP1R"
Pozdrawiam.
 
Do góry