LG 32LD420 vs LG 32LF2510

mateusz3112

New member
Witam. Zastanawiam się bardzo intensywnie nad telewizorem. Przeszukałem wiele for stron i z wielkiego mętliku w głowie wybrałem te dwa modele. Fundusze nie są zbyt wiele ok 1400 max. Pokój 15m. Od TV odległość ok 3 metrów. Który z tych dwóch modeli byście polecili? Ewentualnie jakiś inny?
TV głównie do telewizji naziemnej i go grania - obraz podpięty z kompa przez hdmi - głównie samochodówki.

PS. Czy to prawda ze 32LD420 ma wifi? Taka informacja jest na skąpcu?
Pozdrawiam.

 

tomasz1982

New member
32LF2510 to stary model z 2009 roku, więc raczej go nie polecam ponieważ przez port USB nie czyta filmów divx. Jeśli nie ma jakiejś bdb ceny to nie zawracaj sobie nim głowy.
 

tomasz1982

New member
Zobacz 32LD465 czyta filmy przez USB a te modele nie maja wifi, widziałem u siebie w miescie ten model za 1399 wiec zdecydowanie lepiej sie oplaca niż te modele co napisałeś.
 

mateusz3112

New member
OK dzięki za kolejny model;) zaraz sprawdzę. Akurat czytanie filmów z usb jest mi mało przydatne, gdyż tv będzie podpięty non stop pod kompa, więc to z kompa będą filmy lecialy.
 

mateusz3112

New member
a czy są znaczące różnice między 32LD420 a 32LD465? Jak już napisałem USB nie jest dla mnie ważne. Liczy się jakość obrazu - tak wiem, za te pieniądze cudów nie ma;) Ale zawsze można wybrać mniejsze zło.
 
Do góry