Lg 32 Lx 1r

ciukier

New member
Witam serdecznie,

Czy ktoś ma ten model? jeżeli tak to prosiłbym o jakieś opinie jak ten model współpracuje ze zwykłą kablówką? bo niestety taką posiadam.
Oprócz kabla korzystam z DVD, komp ma swoje LCD "19 więc jak narazie nie planuje podpinać pod TV LCD ale jakby miał chodzić dobrze to czemu nie.
Pytam o ten model bo w zeszłym tygodniu w MM był po 5699 zł a nie bawem będzie za 4999 zł a to już chyba w miarę dobra cena.

Pozdrawiam
Ciukier
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ceny są trochę niższe na ten model- 4799 zł - to dobra cena.
Jakość sprawdzaj sam przed zakupem.
Sharp 32 P 55 - wydaje sie być lepszym konkurentem - w tej klasie
 

Wolfeno

New member
ciukier napisał:
Witam serdecznie,

Czy ktoś ma ten model? jeżeli tak to prosiłbym o jakieś opinie jak ten model współpracuje ze zwykłą kablówką? bo niestety taką posiadam.
Oprócz kabla korzystam z DVD, komp ma swoje LCD "19 więc jak narazie nie planuje podpinać pod TV LCD ale jakby miał chodzić dobrze to czemu nie.
Pytam o ten model bo w zeszłym tygodniu w MM był po 5699 zł a nie bawem będzie za 4999 zł a to już chyba w miarę dobra cena.

Pozdrawiam
Ciukier

olej sklep dla idiotow ;-)
 

ciukier

New member
Wolfeno napisał:
olej sklep dla idiotow ;-)

No wiesz tam chociaż mogę zobaczyć sprzęt i zbrać do domu w razie "W" za godzine odwieźć, a jak mi przyślą kurierem z jakiegoś sklepu internetowego to trochę więcej zamieszania. Akurat cena 4999 zł nie jest o wiele większa niż ceny w necie - nawet nie które sklepy mają drożej.

Ale w sumie moje pierwsze pytanie dotyczyło tego czy ktoś jest użytkownikiem tego modelu i czy ktoś ma podpięte to LCD pod zwykły kabel - jak narazie zero opinii :(
 

szok-k

New member
Lx1, Lx2

Wiecej sie pisze o LX2, ale róznica dotyczy obrotowej stopki i innego rozkładu gniazd z tyłu, reszta bez zmian.
Biega mi na UPC, oraz na innym sprzecie. Co do UPC to uważam, że rewelacja - myślałem, ze bedzie gorzej. W TVP1, 2, 3 jest ok, natomiast TVN, Polsat i zachodnie to naprawde jest fajnie. Zreszta juz pisałęm na forum, że LG ma niesamowite mozliwości "serwisowe", ale trzeba zdobyc opis i proponuje tylko regulowac przez znawce - choc zawsze mozna wybrac opcje fabryczne i wracamy na początek.
Pozdrówka
 

ciukier

New member
Dzięki za odpowiedz, ja też mam kabel ale Vectre.
A ten LG całkiem dobrze sie prezentuje i jak widziałem go obok JVC A60 i Sharpa P55 to najlepszy obraz był na LG - wszystkie podpięte pod zwykły kabel.
Trzeba się udać jeszcze raz do sklepu w takim razie.
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sprawdzaj gdy ekran nie jest oświetlony swiatłem.
Wówczas wszystko widać inaczej.
pozdrawiam
 
Do góry