Lg 32 LH 2000

rychu

New member
Czy ktoś posiada ten podstawowy model LG i mógłby podzielić się opinią o jakości obrazu z uwzględnieniem źródła z jakiego ogląda.
Jak wyglądają sceny sportowe/szybki ruch bo tv nie ma 100Hz?
Mam zamiar oglądać z ok 2m, głównie TNK.
Zastanawiam się nad zakupem bo jest w promocji za 1399 w pobliskim markecie :)
 

Kalin20

New member
Witam!
Wczoraj kupiłem ten telewizor babci w miejsce popsutego, starego, 21" CRT.
Telewizor podłączony jest tylko do zwykłej anteny TV naziemnej. Na tej antenie udało mi się złapać zarówno kanały nadawane analogowo jak i cyfrowo. Obraz jest dobry, porównywalny z tym jaki można uzyskać na LG 32LG3000, któego posiada mój brat. Oglądałem wczoraj mecz koszykówki i nie stwierdziłem poważnych niedomagań, smużenia, przeskoków obrazu itp. Brat ma TNK i nieraz oglądałem u niego Ligę Mistrzów na n-sport i obraz był bardzo dobry, więc myślę że na LH2000 będzie podobnie.
Myślę, że mogę ten telewizor polecić osobom, które szukają po prostu telewizora i nie potrzebne są im fullHD, wbudowane odtwarzacze dvix i inne tego typu bajery.
 

maruco

New member
Kalin20 napisał:
Witam!
Wczoraj kupiłem ten telewizor babci w miejsce popsutego, starego, 21" CRT.
Telewizor podłączony jest tylko do zwykłej anteny TV naziemnej. Na tej antenie udało mi się złapać zarówno kanały nadawane analogowo jak i cyfrowo. Obraz jest dobry, porównywalny z tym jaki można uzyskać na LG 32LG3000, któego posiada mój brat. Oglądałem wczoraj mecz koszykówki i nie stwierdziłem poważnych niedomagań, smużenia, przeskoków obrazu itp. Brat ma TNK i nieraz oglądałem u niego Ligę Mistrzów na n-sport i obraz był bardzo dobry, więc myślę że na LH2000 będzie podobnie.
Myślę, że mogę ten telewizor polecić osobom, które szukają po prostu telewizora i nie potrzebne są im fullHD, wbudowane odtwarzacze dvix i inne tego typu bajery.


dokładnie- LH2000 t prosty model oferujący dobrą jakośc obrazu za niewielką cene, oczywiście nie ma opcji typu 100hz bluetooth czy inne podobne, ale jeżeli ktoś nie jest wymagającym użtkownikiem to jest to dobry wybór
 

maruco

New member
amelia25 napisał:
prosty, użyteczny i ładny telewizorek dla ludzi, którzy porzebują podstawowych funkcji :)

bez zbędnych "wodotrysków" lub inaczej mówiąc dla ludzi mniej wymagających czy sporadycznie oglądających tv :]
 

marcinx26

New member
witam , a czy ten telewizor nadaje się do podłączenia do PC ? bardzo mi na tym zależy gdyż mam zamiar grać na TV i oglądać filmy z komputera
 

lilpixi

New member
A więc tak na SD z dekodera:

TVP 2 SD

Discovery SD

Z kablówki:

Polsat

ZDF

Rodzynek, w HD:

Geo HD

Geo HD 2

http://images45.fotosik.pl/215/0f61ca360d7fe211.jpg

Z DVD (DviX)

http://images39.fotosik.pl/211/543faabbc3d65689.jpg

Zdjęcia traktuj z bardzo wielkim przymrożeniem oka bo nie mam aktualnie nic lepszego do fotografowania niż komórka (SE K750i)

Co do dźwięku, mnie zadowala, wcześniej miałem CRT Samsung plano 29 cali i mimo że tam były jak by to ująć głośniki pełno wymiarowe to LH2000 napewno nie odstaje a na pewno ma lepsze "basy" wiadomo nie ma tam woofera ale dzwiek jest dynamiczny i przyjemny w pokoju 21m^ przy ustawieniu 20/100 poziomu głośności, jest tak głośno że utrudniona jest rozmowa.

Sygnał kablówki jaki posiadam pochodzi z rozdzielacza na 3 tv, więc jest minimalna strata jakości (- 4dB ).

0dbd2284d203a2bemed.jpg


A tutaj filmik podczas oglądania tvn7 na kablówce.
http://patrz.pl/filmy/lg32lh2000
 
Ostatnia edycja:

KAMIL2009

New member
Jakie On Ma Funkcje

Witam ma ten telewizor juz miesiac czasu a jakie on posiada funkcje na pilocie ma jakies nagrywanie pley itd niewim doczego one slurza jest usb jak je odblokowac i jest miejsce na karty czy mozna kupic tak karte i wrzucic nania film i ogladac ??? :D
 

lilpixi

New member
Też ten tv mam od niedawna i nie wiem jeszcze co i jak jesli chodzi o te gniazdo opisane jako "pcmcia card slot" to jest to już gotowe gniazdo gdzie można wsadzac karty czy poprostu wolny slot i należy dokupić czytnik kart np. taki jak tu przedstawione http://www.allegro.pl/listing/search.php?string=PCMCIA+czytnik&from_showcat=1&category=0
??????????????????????????????????????????????????????????????????????

Co do odblokowania usb ciężko cokolwiek znaleźć słyszałem że TV produkowane po czerwcu/lipcu mają nowsze oprogramowanie i odblokować port usb można tylko i wyłącznie za pomocą jakiegoś magicznego pilota serwisowego.

Te dodatkowe funkcje na pilocie wydaje mi się że jak byś miał kompatybilne dvd lg z systemem "simple link" czyś coś w ten deseń.
 
Ostatnia edycja:

LUPO78

Banned
trzeba dokupić ten moduł,ale jest on tylko wtedy potrzebny jak się chce oglądać płatne programy tv naziemnej (cyfrowej) pilot jest uniwersalny możesz nim obsługiwać TV i np tuner satelitarny,DVD lub Blu-ray po wcześniejszym zaprogramowaniu.
 

mmr13

New member
LUPO78 napisał:
trzeba dokupić ten moduł,ale jest on tylko wtedy potrzebny jak się chce oglądać płatne programy tv naziemnej (cyfrowej) pilot jest uniwersalny możesz nim obsługiwać TV i np tuner satelitarny,DVD lub Blu-ray po wcześniejszym zaprogramowaniu.
Witam
A czy można wykorzystać ten moduł PCMCIA na karty dostąpu warunkowego do TV Sat np. Polsatu czy TNK? Np coś takiego dostępne jest na Allegro jako pre-paid. Czy tylko cyfrowa TV naziemna? Czy w ogóle będzie to można wykorzystać w jakiś inny sposób np. jak jakiś czytnik a'la usb?
Pzdr
 
Do góry