LG 3000 Scarlet i PS2 - dobra kombinacja?

gajtek123

New member
Dla mnie to słaba kombinacja. Po prostu za dobry telewizor to za starej konsoli. Sam mam PS2 i Samsunga 37M87BD i jakoś obrazu jest słaba, co nie znaczy, że nie można grać:) Po pierwszym podłączeniu byłem rozczarowany. Lepiej to wyglądało na starym CRT.
 

edelman

New member
KIKI już raczej się zdecyowałem na LG 37 3000. TV ma służyć do oglądania TV (kablówka, z czasem cyforwy polsat), DVD, Laptop, no i gry giercowanie na PS2. Kosztuje 1890, także w tej kwocie innego lepszego nie znajdę chyba...
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jestm zadowolony globalnie że zacierają się różnice między LG a wyżej pozycjonowanymi markami. Jeśli mówiesz o najtańszych telewizorach to ciężko z niego coś wydusić. Szybko zauważysz że u sąsiada czy kolegi na lepszym lcd - będzie ładniej.
Ale jesli nie masz więcej kasy - to Twoje zadowolenie przybiera zupełnie inny charakter.
 

edelman

New member
Kiki nie wiem czo on jest najtańszy, bo np. w Media Markt kosztuje 3,5 tysia, w makro 2,5 tysia, jedynie w sklepach internetowych cena waha się od 1890 do 2800. Także on nie należy do grupy niżowej... Z relacji ludzi, ich opinii, wydaje się że jest z nim, ok, bo każdy chwali.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
gdybyś miał polecić auto z Chin tanie- np Tata Motors a np.używane Audi - co byś polecił rodzinie , albo co byś wybrał dla siebie ?
 

edelman

New member
No dobra, to nie jest odpowiednie porównanie. Wnioskuje że firme LG uważasz za dno LCD. Ok, niech tak będzie. Jednak z recenzji wynika co innego. pozdrawiam
 
Do góry