LG 29LN460R problem z jakościa YouTuba

copy

New member
W modelu LG 29LN460R w seklcji smart tv jest kilka aplikacji do odtwarzania video. Problem z jakością obrazu występuje tylko na YouTube. Czy w tym modelu jest możliwe przestawienie jakości na 720, czy 1080? To co widzę na You Tube nie jest nawet jakością 240. Co ciekawe aplikacjie Ipla, Dailymotions, czy TVN Player maja krystaliczny obraz, natomiast Yuo Tube to nawet nie "pikseloza", a wielkie kwadraty dopiero z pewnej odległości przypominające obraz!!!
Nadmieniam że mam aktualne oprogramowanie.
Czy ponowne zinstalowanie TV cos pomoże?
Wydawało mi się że problem nie istniał jakiś czas temu, a pojawił się niedawno.
Czy dzieciaki mogły cos przestawić w aplikacji? Czy jest taka możliwość w tym modelu?
Pomóżcie!
pozdrawiam
 

copy

New member
Dziwna sprawa. Może nie pomoże, ale czy próbowałeś restartować router? Łączysz się z youtubem przez aplikację czy przez przeglądarkę?

Próbowałem i tak, i tak... Problem występuje zarówno w aplikacji jak i przeglądarce. Restartowałem router i nic. Drugi telewizor Philips - you tube hd jest idealne, a LG na dailymotions odbiera pieknie, a juz na youtube tragedia.
Czy możliwe że tv dobiera sobie jakość obrazu do jakości strumienia wi fi?zauważyłem, że jakość klipu na youtubie zmienia się w czasie jego trwania. Ale to chyba niemozliwe...
Może spróbuje restartu tv? Wydaje mi się, że te problemy na początku nie występowały.
Nie mogę znaleźć w ustawieniach ponownej instalacji tv, czy resetowania do ustawień fabrycznych. Czy to jest w innym miejscu, niż Smart TV - Ustawienia???
 
Do góry