LG 26LX2R-PADŁ PO 4 dniach ..........

kamilek665

New member
Witam............
Bardzo wiele się dowiedziałem czytając forum HDTV więc postanowiłem się podzielić moją obecną sytucją .....może kogoś to zainteresuje.

Kupiłem telewizor LCD LG 26LX2R w promocji "bez VAT" za 3277pln. w MM 04.03.2006r. ponieważ z racji przeprowadzki nie mogłem go zbytnio użytkować więc zamontowałem i uruchomiłem go cztery dni temu.

Telewizor działał bez problemu, obraz z cyfry bardzo dobry tylko jak wiadomo oglądanie pod kątem zmienia czarny na fioletowy odcień, i ........

I wczoraj obraz znikł pojawiły się zielone jaskrawe paseczki, po wyłączeniu i ponownym włączeniu za jakiś czas jeszcze czasami zadziałał ale nie na długo.

Więc dzisiaj dzwoniłem na infolinię LG i prawdopodobnie matryca padła, jutro odstawka do serwisu centralnego i zobaczymy jak się dalej sprawy potoczą ........jeśli was to oczywiście interesuje.


Pozdrawiam
 

Cubol

New member
No tak... nie wiem jak to było w przypadku TV <kamilka> ale morał z tego jest jeden... wszystkie te promocje "bez VATu" itp są tylko po żeby wypchnąć "pułkowniki" (jak ktoś woli może być przez "ó" ;) ) ze sklepu... często stojące i grające po 12 godzin na dobę bez przerwy w warunkach sklepowych... Z ciekawości poszedłem do MM w Łodzi jak była "wileka" promocja "bez VATU"... Pomijam że przed promocją podnieśli ceny.. np LG 32LZ55 z 3999 na 4499... spryciarze... to wszystkie BEZ WYJĄTKU telewizory o które się pytałem były ostatnimi sztukami z półeczki...
 

JerzyR77

New member
morał z tego jest jeden... wszystkie te promocje "bez VATu" itp są tylko po żeby wypchnąć "pułkowniki" (jak ktoś woli może być przez "ó" ;) ) ze sklepu... często stojące i grające po 12 godzin na dobę bez przerwy w warunkach sklepowych... Z ciekawości poszedłem do MM w Łodzi jak była "wileka" promocja "bez VATU"... Pomijam że przed promocją podnieśli ceny.. np LG 32LZ55 z 3999 na 4499... spryciarze... to wszystkie BEZ WYJĄTKU telewizory o które się pytałem były ostatnimi sztukami z półeczki...[/quote]

Pewnie czytałeś GW...
W Opolu 3 tygodnie temu LG LX2 było 7 sztuk na magazynie, w tym mój nowiutki - nigdy nie rozpakowywany. Cena z VAT 5990 zł (bez VAT 4917!).
Dla porownania we Wrocławiu w MM cena tego LG byla wtedy 6500!

A z Wrocławia do Opola tylko 30 minut drogi:) - do godziny dla ciapciaków:)

JR
 

JerzyR77

New member
W Opolu 3 tygodnie temu LG LX2 było 7 sztuk na magazynie, w tym mój nowiutki - nigdy nie rozpakowywany. Cena z VAT 5990 zł (bez VAT 4917!).
Dla porownania we Wrocławiu w MM cena tego LG byla wtedy 6500!

oczywiście 32 cale

JR
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
widziałem już od dawna w sklepach te telewizory z Vatem - za 4899,-
-to bez Vatu daje 4015,57 zł
Każdy sprzęt ma sie prawo zepsuć - szkoda ,że tak szybko. Ale licząc cenę do jakości - to był dobry zakup. Inee maja lepsze kolory ale są w innych klasach cenowych.
 

kamilek665

New member
serwis

Jak dotąd kontakt z serwisem centralnym w Warszawie oceniam bardzo pozytywnie mogłem wysłać telewizor kurierem na koszt LG ale dostarczyłem go osobiście, a co najważniejsze gdy dzwoniłem aby sie do wiedzieć odnośnie przebiegu naprawy nie odczułem że jestem intruzem a wręcz przeciwnie. Pan serwisant sam zaproponował czy bym nie zechciał mieć zmienionych szrych pasów na czarne.
Odnośnie naprawy to wiadomo juz że to nie matryca ponieważ informacje wyświetlane było prawidłowo. Jeszcze w tym tygodniu odbiór.

Pozdrawiam
 
Do góry