lepszy amplituner, czy wzmacniacz stereo a może oba???

squad05

New member
Brzmienie Naima jest bardzo specyficzne i nie każdemu się spodoba - radze posłuchać ze swoimi kolumnami. Jeżeli już Naim to celuj w XS a jeżeli Roksan to Caspian, którego zresztę polecam gorąco !!
 
Ostatnia edycja:

dredsons

New member
Bez reklam
Gdybym miał czas i w miarę blisko jakiś sklepik to zapakowałbym kolumny i pojechał na odsłuch,już dawno cieszyłbym się nowym wzmacniaczem .Wiem że sam muszę dokonać wyboru ,ale im więcej odpowiedzi na korzyść danego wzmacniacza,który dobrze poradziłby sobie z moimi kolumnami, tym bardziej ułatwi mi to podjęcie decyzji.
squad05, o wzmacniaczach podanych przez Ciebie słyszałem dużo pozytywnych opini,natomiast jest jedna wada $.$$$.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

squad05

New member
pomyśl, czy nie lepiej będzie kupić wzmacniacz wyższej klasy ale na rynku sh - przy ograniczonych środkach to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie.
 

salata

Member
Dokładnie tak jak kolega pisze. Zawsze możesz później odsprzedać sprzęt nawet bez straty. Nie ma się co bać sprzętu z drugiejreki. Sam tak kupiłem zestaw stereo. Ampli natomiast kupiłem nowy, bo zależało mi na dekoderach i hdmi. KD i stereo mam całkowicie odseparowane, bo wykorzystanie integruje jako końcówki nie spełniło moich wymagań. Osobno gra super, a kd śmiga na małych hkts i jest git.

regards
salata via tapatalk
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dredsons

New member
Bez reklam
Obawiam się ,że też muszę odseparować kino domowe od stereo, czeka mnie jescze sporo pracy ,ale wzmacniacz już chyba wybrany 99%,wypadło na lampowego Yaqina MC-100B.Mam czas do wtorku
Yaqin MC-100B-KT88
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

daroda

Klub HDTV.com.pl
VIP
stereo a monitory studyjne

żaden wzmak - dołóż 2 tysiaki i kup studyjny odsłuch - dołóż kolejne 2 i kup system 2.1 i możesz jakiekolwiek g...nie stereo na wzmakach w tej cenie schować do piwnicy......za 3 koła masz bardzo dobre stereo - za 2 bardzo dobry sub - w muzyce to zabije

ps.wzmacniacz pomijamy bo to wszystko sprzet aktywny(z wbudowanym wzmacniaczem , prawdziwym b-wiringiem i bi-ampingiem i profesjonalna zwrotnicą a nie syfem z amplitunera nie wartym uwagi)

PKOMP, bardzo zainteresował mnie Twój post. Rozważam właśnie zakup stereo ale w połączeniu z mini studiem domowym, by można było też tworzyć muzykę. Jaki konkretnie sprzęt masz na myśli?
Kasa na monitory studyjne od 1700 do 2500 góra. Muzyka - zasadniczo electro.
 
Do góry