Legendy PRLu

tdx

New member
Bez reklam
Ja się tylko zastanawiam czy jest fanką wyścigów czy nascar'u :D
Ale ale wiecie co leży pod philem?

I bez złośliwości że "KIKI z testem" :D
 

Rafal7

Banned
Ja to widzę ze jak ktoś wspomni o % to zaraz Krzysiek jest wywoływany do tablicy :p
Chłopaczyna ma już jedna łatkę przypiętą ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
krzysztofradio nie szydź...
tdx, nie szydzę, wręcz przeciwnie, raczej podziwiam, tym bardziej, że wiele z tych rzeczy się jeszcze pamięta. Był klimat ;)
Tenneseee Sugar Baby :)
Tez już to kiedyś rozpracowałem i dotarłem jeszcze dalej :D dlatego wejściówka na afterparty jako aktora pierwszoplanowego mnie nie interesuje :D private room to minimum :D
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam

Prawie, Unitra zk 240

113.jpg
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Pamiętam jaki był szał jak dostałem od Taty pierwszy magnetofon a była to TONETKA :)
I ze 2 taśmy ORWO no i to maficzne oczko to było TO :)
 

tdx

New member
Bez reklam
kolejna perełka Unitra ZK120T

18.jpg


i filmik

[youtube]HXZd13WanC0[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Mój pierwszy zestaw "hi-fi" napędzało takie cudo, ostatnio go odgrzebałem i może uda mi się uruchomić na próbę:D
Nie wiem skąd mój ojciec to wyczarował, ale wiem, że kosztowało to majątek (w pierwszym roku sprzedaży piszą, że 1.700 DM) i jak na owe czasy grało bardzo zacnie.

View attachment 9651 View attachment 9652 View attachment 9653

znalazłem taki opis w sieci:
Country: Germany Manufacturer / Brand: Grundig (Radio-Vertrieb, RVF, Radiowerke)
alternative name​

Grundig Portugal || Grundig USA / Lextronix
Year: 1974–1976
Type: Broadcast Receiver - or past WW2 Tuner Semiconductors (the count is only for transistors) 58: Principle Super-Heterodyne (Super in general); ZF/IF 460/10700 kHz
Tuned circuits8 AM circuit(s) 15 FM circuit(s)Wave bandsBroadcast, Long Wave, Short Wave plus FM.
DetailsChanger (Record changer)
Power type and voltageAlternating Current supply (AC) / 110; 130; 220; 240 Volt Loudspeaker- This model requires external speaker(s).
Power outfrom Radiomuseum.orgModel: Studio 2040 HiFi Quadro [PW= 1228] - Grundig Radio-Vertrieb, RVF,MaterialModern plastics (no Bakelite or Catalin) ShapeTablemodel with Push Buttons. Dimensions (WHD)650 x 180 x 390 mm / 25.6 x 7.1 x 15.4 inch NotesICs: 2.
HiFi-Steuergerät für Stereo und Quadro. NF-Verstärker mit 4 Endstufen je 12,5 W (Sinus) bzw. 2× 16,5 W (Sinus);
Phono-Chassis = Dual 1228 mit Magnetsystem M91MG-D.
Net weight (2.2 lb = 1 kg)19 kg / 41 lb 13.6 oz (41.85 lb)
Price in first year of sale1,698.00 DMCollectors' prices
Source of dataHandbuch VDRG 1974/1975 Mentioned inHandbuch VDRG 1975/1976
 
Ostatnia edycja:
Do góry