LED TV 32" do divx, mkv z napisami

scigal

New member
Witam
Jaki polecicie TV LED do bezproblemowego i najlepiej ladnego:) odtwarzania DVDRipow, MKV itp z napisami z polskimi koncowkami z pendrive albo dysku zewnetrznego. Chodzi mi, zeby filmy chodzily plynnie a napisy nie zacinaly, jak ma to czasem miejsce. Mysle o LG i Samsungu glownie, ale moze Wy cos polecicie ciekawego :) - tak do 1800zl
 

scigal

New member
Dziekuje za propozycje. Niestety mam mały pokój, więc 37" odpada dlatego interesuje mnie tylko 32":)
Chciałem się zapytać czy kojarzycie jeszcze jakieś inne, tańsze modele Samsunga, które nie będą miały żadnego problemu z odtwarzaniem tych mkv i napisów, bo ten model, który polecacie UE32D5500 ma zbędne dla mnie bajery (wifi ready, dlna, pip) i natomiast kilka komentarzy znalazłem, że powyższy model gubi dźwięk na 1-2sek. kilka razy w czasie np. 2-godzinnego filmu. Trochę mnie to odstrasza powiem szczerze. Zatem proszę jeszcze o jakieś porady - co myślicie o UE32EH5000 ?
 

Mixmich

New member
Jeszcze zainteresuj się toshibami 32rl838 i 32tl838 - sporo formatów plików odczytują, nawet .rmvb i w niestandardowych rozdzielczościach, tylko napisy trzeba w formacie .srt. Jeżeli coś nie chce pójść, wystarczy ściągnąć aktualizację softu.
 

scigal

New member
Mixmich - jakoś Toshiby do mnie nie przemawiają..

Teraz tak siedzę, czytam opinie ludzi i wybrałem 3 modele z których mam zamiar coś wybrać. Wszystkie mają swoje plusy i minusy. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

1. Samsung UE32EH5000 (plusy: zrównoważona cena, full LED czyli czerń jest naprawdę czernią <---> minusy: mało opinii o tym TV, większe gabaryty przez co ma słabszy design niż D5500)

2. LG 32LK450 (plusy: świetna cena <----> minusy: nie odtwarza MKV z zakodowanym dźwiekiem DTS)

3. Samsung LE32D5500 (plusy: piękny design, dużo dodatkowych opcji typu wifi ready <-----> minusy: wysoka cena, sporo komentarzy o ''zanikającym na 1-2 sek. dźwięku w trakcie oglądania filmów)

Pomóżcie bo ja już naprawdę nie wiem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz wątpliwości ale faktycznie 37" byłaby super. Co docenisz za dwa miesiące.A i kasy wystarczy na 37".
 

scigal

New member
Po pierwsze 37" za bardzo by wystawał mi ze stolika i nie wyglądałoby to hmm.. estetycznie a po drugie mam sporo dvd ripow w kolekcji i im mniejszy obraz tym mniejsze pixele beda razic me oczy :) Nie chcialbym wydac fortuny, ale chcialbym miec TV ktory czytalby z USB wiekszosc formatow w tym MKV i napisy. Szkoda, ze LG nie ma DTS, bo bym bral w ciemno - wole ich matowe matryce od blyszczacych Samsunga, no ale jak sie ma co sie lubi to sie polubi co sie kupi.. :)
 

farba

New member
Po pierwsze, EH5000 to nie jest Full Led i dziwię się, że do tej pory nikt cię nie poprawił.
Po drugie, ma matową matrycę.
Po trzecie, moim zdaniem spełni twoje oczekiwania.
 

scigal

New member
Po pierwsze, EH5000 to nie jest Full Led i dziwię się, że do tej pory nikt cię nie poprawił.
Po drugie, ma matową matrycę.
Po trzecie, moim zdaniem spełni twoje oczekiwania.

Hm, dzieki za info - to teraz ciekawi mnie, ze skoro nie jest full led to czemu jest tak dziwnie gruby (w porownaniu np. do D5500..
Poza tym mam jeszcze jedno pytanie:
Uzywam glosnikow zewnetrznych (od kompa- logitech X320), a w EH5000 jest tylko wyjscie sluchawkowe.. czy ono normalnie wystarczy, nie bedzie z tym problemow?
Bo np. D5500 są 2 wyjscia: wyjscie sluchawkowe oraz wyjscie PC audio (Mini Jack).
Dodatkowo chcialbym czasem pod TV podlaczyc netbooka (np. mecz z sopacasta), w netbooku mam tylko wyjscie VGA - wiec nie wiem czy ktorys z tych modeli mialby takie wyjscie (?)
Ogolnie cena oraz design tego EH5000 bardzo mi się podoba, ale obawiam się o jego funkcjonalność (brak powyższych wejść)

Ktoś pomoże?
 

scigal

New member
Inaczej swoje pytanie skonstruuje - czy majac glosniki komputerowe 2 + 1 (subwoofer) z koncowka minijack i podlaczajac je pod wyjscie sluchawkowe uzyskam normalny, satysfakcjonujacy dzwiek czy powinno sie je podlaczac jakos inaczej? Jak jest u Was? jestem niemal w 99% zdecydowany na EH5000 i nie chcę popełnić jakiejś gafy :) Bardzo prosze o pomoc
 
Ostatnia edycja:
Do góry