LED TV 32 cale 1000-1500 zł

Cygg

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 10m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? Na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisieć
6.Jak słońce świeci w pokoju ? Nie świeci
7.Jaki masz obecnie telewizor ? LG M2762D
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? Dobry kontrast, dobrą czerń i biel, ogólnie dobry obraz
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? Dekoder NC+,
10.Jakie urządzenia? PC (głównie filmy),
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 2-4 godzin
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Bez różnicy
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Filmy i sportowe
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Nie
15.Czy zamierzasz grać w gry - Czasem w fife
16.Preferencje co do marki ? Brak
17.Preferencje co do wielkości ? 32 cale (40 będzie za duży na moją scianę)
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? Słaby obraz, nierównomierne podświetlenie
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorem, w dzień tylko mecze
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? około 1500 zł
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie musi

Warto nagiąć budżet np dla Samsung UE32J6300 Curved ? Jak to jest z tymi zakrzywionymi ekranami? Poprawia komfort oglądania?
 
Ostatnia edycja:

Cygg

New member
Ten Sharp jest ciężko dostępny, Hitachi nie ma Full HD. Philips wydaje się w porządku. Natomiast android w TV nie jest mi raczej potrzebny. Nie znajdzie się coś bez androida, smart tv w niższej cenie? Jak wypada ten Samsung UE32J5100 lub Philips 32PFH4100 w porównaniu do podanego wyżej Philipsa jeżeli chodzi tylko o jakość obrazu ?
Jeszcze ten model mnie zainteresował Panasonic TX-32CS600E.
Widzałem też, że ten jest polecany: Philips 32PFH5300.
 
Ostatnia edycja:

digitalus

Banned
Witam.
Lepiej dolozyc 150 zl i kupic sony kdl32w705c.Telewizor z najnizszym input lag.Wrazenia wizualne w czasie gier beda bardzo dobre. Dobry poziom czerni . Black level 0.03 cd/m2 ,cztery wejscia hdmi, tuner satelitarny.

Najlepsze telewizory do gier. Który wybrać?

W sklepach internetowych za okolo 1600 zl jak dojdzie sprawdzic w obecnosci kuriera i mozna zaplacic .


Telewizor LED Sony KDL-32W705C Full HD 32 cale - Opinie i ceny na Ceneo.pl

cytat
Mam go parę dni i krótko mówiąc, nie sądziłem że będzie tak dobrze. Przede wszystkim nie występuje to czego obawiałem się najbardziej - gubienie szczegółów w ciemnych fragmentach obrazu, zarówno w grach jak i w filmach. W ogóle porównując do mojego monitora aoc i2757fm to różnica jest potężna. Tanie, a i pewnie te droższe matryce ips wysiadają. Czerń, kontrast w porównaniu do tego monitora... genialne. I w ogóle - obraz jest cudownie zbalansowany. Kolory nie są przejaskrawione, tylko bardzo naturalne, biel nie wali po oczach pomimo ustawienia podświetlenia na 50 procent. Obraz w ogóle nie męczy oczu. Równomierność podświetlenia matrycy? bajka, zarówno w bieli jak i czerni. Nie wiem jak w większych przekątnych tej serii ale w '32 calach jest w zasadzie idealnie. Problemem mogą być faktycznie kąty widzenia, ale i z tym nie jest tak tragicznie jak inni piszą. Gra się na tym sprzęcie cudownie, nie widzę różnicy pomiędzy tym telewizorem a monitorem 60 hz. Niziutki imput lag w trybie "gra"robi swoje, serio. Gram w szybkie fpsy, i jest tak jak na monitorze. Oczywiście, dla graczy pro, którym nie jestem, na pewno lepiej spisywałby się monitor 120 hz ale to już inna bajka. No i obraz w trybie "gra" jest świetny, w zasadzie bardzo mało odbiega od trybu "kinowy".
Rozpisałem się ale mam nadzieje, że komuś to pomoże. Jeśli zastanawiasz się nad telewizorem zamiast monitora, nie potrzebujesz 120 hz monitora do gier multi, przyjmujesz taką wielkość i rozdzielczość, to ***** warto rozważyć taki zakup. Od telewizora siedzę około 80 cm, da się spokojnie posiedzieć, coś przeczytać nawet przez dłuższy czas. Mam wrażenie, że ledowe podświetlenie jest tutaj bardzo stabilne, nic nie migocze - w monitorze miałem z tym duży problem.
Jeszcze raz, dzięki Gmeru za pomoc;)
 
Ostatnia edycja:

Cygg

New member
Ten Sony w filmach będzie równie dobry jak w grach? Bo głównie do filmów odtwarzanych z PC go będę używał. Do gier używam monitora. Czasem jedynie Fife odpale na TV ale rzadko. Byłem dzisiaj w media oglądać TV i całkiem ok obraz miał Samsung UE32J6300 oraz Samsung UE32J5600. Jak wypada Sony kdl32w705c na ich tle? Sprzedawca mi polecał Sony ale HD Ready był to go nawet nie chciałem.
 

Cygg

New member
Też będę się w kierunku Sony skłaniał. Dzięki za pomoc. Z PC i tak będę oglądał, bo tam mam całe centrum multimedialne z Kodi. Głośniki podłączone pod dźwiękówkę i filmy na dysku.
 
Ostatnia edycja:
Do góry