Led? Lcd? - sharp? Samsung? Może co innego?

wosso

New member
Witam,
chcę kupić telewizor LCD/LED 32". Cena - to zależne co będzie miał telewizor :)
Jestem zainteresowany Sharpem LED LC-32LE700E oraz Samsungiem UE32B7000(ew.7020).
Do telewizora będzie podłączona konsola Xbox 360 oraz Cyfrowy Polsat (bez HD).
Większość czasu będzie oglądane na sygnale analogowym.
Co sądzicie o tych modelach? Dość ważny jest PiP dla mnie więc proszę o branie tego pod uwagę.
Możecie dać inne propozycje, byle nie były też strasznymi żarłokami prądu :)
Jeżeli chcecie dowiedzieć się jakiś innych kryteriów które mogą pomóc w wyborze, to proszę pisać.

Pozdrawiam
 

wosso

New member
2-3 metry ale wiekszy TV i tak nie wejdzie poniewaz telewizor jest na szafce, maksymalna szerokosc 82 cm...
Samsung ma wiecej bajerow, ale mowicie ze sharp lepszy?? Ktos poprze? Widzailem test sharpa i fajny a jak wypada samsung???
 
Ostatnia edycja:

wosso

New member
Dobra dzisiaj na 99% zamawiam sharpa.
Ale mam pytanie - czym różnią się modele:
-32LE700E
-32E700E
-32LE600E
-32LE705V (jakos tak)
Roznica w cenie jest spora, najtanszy jest LE600 (Pomiedzy LE600E a LE700E 500zł różnicy) ale nigdzie nie moge znaleść dokładnych info.
Który model czym sie rozni? Ktory najlepszy???
 

szynas222

Member
Dobra dzisiaj na 99% zamawiam sharpa.
Ale mam pytanie - czym różnią się modele:
-32LE700E
-32E700E
-32LE600E
-32LE705V (jakos tak)
Roznica w cenie jest spora, najtanszy jest LE600 (Pomiedzy LE600E a LE700E 500zł różnicy) ale nigdzie nie moge znaleść dokładnych info.
Który model czym sie rozni? Ktory najlepszy???

Le700 na 100Hz i tym sie rozni
 

wosso

New member
Czyli chyba lepiej doplacic, bo te 100hz to dosyc duzo daje, a telewizor to juz decyzja na dluzej :)
Dzieki za cala pomoc, wezme tego LE700E

Pozdrawiam
 

vienna1980

Member
Bez reklam
Witam!

Który z tych dwóch LEDów będzie lepszym wyborem?:

Sharp LC-40LE700E
Sony Bravia KDL-40EX700

Uważam że lepszym wyborem będzie Sony 40 EX700,ale weź pod uwagę że to jest nowość i trochę przepłacisz za ten model telewizora,gdyż za same słowo "nowość" płacimy więcej.
Na konkurencyjnym niebieskim forum masz test właśnie tego telewizora,przeczytaj sobie ten test i zadecyduj sam.
 

rafal12322

New member
Wrócę jeszcze do tych dwóch tv Sharp LC-40LE700E i Sony Bravia KDL-40EX700, przeczytałem ten test wychodzi z niego że jakość obrazu w tym Sony nie jest za dobra, Sharp w przeciwieństwie do niego ma podświetlenie Full LED więc chyba jest lepszy. Sam już nie wiem co o tym myśleć, chyba że są jeszcze jakieś inne modele w podobnej cenie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
tak - masz nowy model Sharpa 40 LE 705 ,
który masz szybsze procesory ruchu , przez co lepiej skaluje obraz.
 

Ryder

New member
lookniij na nowa toshibe 46SV685DG , bardzo dobry sprzęt a jezeli chcesz tanszy i mniejszy to zdecydowanie sharp bo ma full leda , zreszta sony i tak ma matryce sharpa tylko sony sa drozsze , ja bym bral toshibe , a na drugim miejscu sharpa
 

rafal12322

New member
46" to trochę za dużo max to 40", ten Sharp 40 LE 705 podoba mi się tylko na razie słabo dostępny. Te Sony z tym podświetleniem Edge LED są dobre? Bo wpadły mi w oko dwa Sony Bravia KDL-40EX700 i Sony Bravia KDL-40NX800 ten drugi podobno lepszy bo ma panel Deep Black ale i droższy.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Sam sobie ladnie odpowiedziales na zadane pytanie. Lepszy ale i drozszy NX800 to na pewno bedzie dobry tv, z wyeliminowanymi wiekszymi wadami technologii Edge LED. W dodatku Deep Black Panel robi swoje.

Cenowo jednak Sharp LE705 powinien byc sporo atrakcyjniejszy (Backlit LED), wiec jezeli prawda okaza sie poprawione katy boczne i plynnosc oraz ostrosc w ruchu, to Sharp moze byc hitem w swojej kategorii.
 

Ryder

New member
ja ogladam z 4 metrow , mam 55 cali i jest idealnie , a ty mowisz ze 46 za duzy... zreszta jak juz 40 cali to bym bral sharpa bo ma cala matryce podswietlana ledami.
 

rafal12322

New member
A mam jeszcze takie pytanie, czy te 200Hz naprawdę dużo daje, bo widziałem ostatnio test LEDa z 200Hz i przy szybkich scenach różnica była wyraźna?
 
Do góry