Led fullhd od 46' do 3000zł

och666

New member
WITAM .
Planuje zakup telewizora led 46-50 cali. Interesuje mnie tylko SAMSUNG bo teraz mam 40' samsunga lcd i bylem zadowolony ale chce wiekszego ;) I tu moje pytanie , bo jestem laikiem w emacie i na alegro widzialem kilka roznych modeli w cenach miedzy 2300-3000zł i nie wiem na co zwracac uwage , jezeli moglbm prosic osoby znajace sie na temacie o jakas podpowiedz co konkretnie warto kupic bylbym bardzo wdzieczny:) Tv ma wisiec na scianie i optymalnei jakby byl wykonczony w kolorze czarnym :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung nie produkuje modeli wielkości 50"
Zostajemy przy 46" . W klasie cenowej wystarczy na 46ES 5000.
 

och666

New member
tak zdecydowanie z samsungow, ew. pod uwage brałbym SONY , a jeszcze jedno pytanie wybacz że tak męcze, ale w sumie nie zależy mi na 3d ale chciałbym moc sie laczyc z netem przez niego, laczyc sie z komputerem przez tv i fajnie by było gdyby miał ta fnkcje nagrywania.... tylko ja nie wiem ktory model co ma bo posiadają na to nazwy własne ;) no i 100hz a 200hz to ogromna roznica dla widza?
 

relyt

New member
Samsung nie produkuje modeli wielkości 50"
Zostajemy przy 46" . W klasie cenowej wystarczy na 46ES 5000.

Chyba nie tak dawno pojawily sie na webstronie Samsunga UE50ES5700S/5500/5300. W sklepach jeszcze chyba niema. Dla mnie to jest ciekawa oferta, bo 4 cali wiecej, ale bez 3D (ktore mnie kompletnie nie interesuje), co oznaza ze cena moze byc przystepcza. Moze ktos cos wie na temat tych TV, ceny i wogole czy warto.

Tak apropos, zawsze mnie dziwil ten nielogiczny 9-calowy skok pomiendzy 46 i 55 LCD (32-37-40-42-46-55-60). 50'' tam az sie prosilo :). Samsung chyba to zrozumial.
 
Do góry