LED do konsoli 32 cale

woolyx

New member
Witam. Szukam odpowiedniego telewizora, przeznaczonego głównie do gier na Xboxa 360, dość mile widziane byłoby gdyby w miarę dobrze odtwarzał też obraz SD z PlayStation 2. Ogólnie głównie zależy mi na niskim czasie reakcji (przydatne w dynamicznych grach) i dobrym odwzorowaniu kolorów; nienaganne ostrość i jasność też byłaby mile widziane. Na dźwięku i obrazie w filmach nie zależy mi już tak bardzo. Myślałem o lg le 5500, ale w jedynym sklepie gdzie mógłbym go kupić ostatnio podrożał sporo, no i jestem ciekaw czy zna ktoś może lepszy model innej firmy w tym przedziale cenowym. Interesują mnie 32 cale do 2000 zł. Z góry dziękuję za pomoc.
 

Kampaj

New member
Bez reklam
ja bym wybrał tego LG 32le5500( lub 32lv5500):)
Jeśli Panasonic 32 E 30 działa tak samo jak 37cali to będzie idealny:)
 

bielikk

New member
Bez reklam
Woolyx - PODCHODŹ Z DUŻĄ REZERWĄ DO PORAD KIKIEGO I INNYCH ZNAWCÓW "TEMATU" Jak już pisałem wcześniej, Kikiemu chyba te panasy zalegają na magazynie i chce się ich pozbyć.

PROPONUJE CI ON TV Panasonic 32E30 - a ja na to powiem, że to najgorszy TV w tej klasie cenowej i nie nadaję się do gier - na żadna konsolę.

Na potwierdzenie podaję adres strony z testem tego TV + tam input lag to 66ms ...

Panasonic Viera TX-LF32E30

Natomiast

PHILIPS 32pfl 7605h lub nizszy model 32pfl5605h to b. dobre TV LCD
 

woolyx

New member
Dzięki za propozycje przydadzą się w ostatecznym wyborze :). Spytam jeszcze, co sądzicie o LG 32LW4500? Mam możliwość dostania go w całkiem atrakcyjnej cenie. 3D co prawda nie interesuje mnie zupełnie, ale kontrast 7mln i pełne podświetlenie LED (nie krawędziowe jak w np. le 5500) brzmią kusząco i zachęcają mnie by wydać te 100 - 150 zł więcej. To chyba dość nowy model, ale może ktoś zapoznał się z nim bliżej :)
 
Do góry