LED do 2300pln

czupakabra23

New member
Cześć

Potrzebuję pomocy w natłoku ofert i negujących opinii
Chcę nabyć tv głównie do oglądania filmów i seriali z laptopa, lub usb. Nie interesuje mnie 3d i inne tego typu gadżety, jedynie WiFi. Co najważniejsze, to żeby miał dobrej jakości obraz(jak na tę cenę-do 2300pln), z góry dzięki
 

czupakabra23

New member
skoro tak twierdzisz to pewnie tak jest, nie znam się, ale oczywiście z samego kompa nie będę oglądał, lecz w większości
Jeszcze jedno, czy polskie napisy do filmu otworzę bez problemu?
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Na philipsie nie. Toshiba i Sony bez problemu. Z tym że na Sonym za to zbyt wielu filmów nie obejrzysz :p

PS : Chodziło mi o model RL938/RL939 Toshiby, z wbudowanym wi-fi.
 

qbika

New member
Podepnę się bo mam podobne wymagania, z tymże telewizor ma być podpięty do komputera, głównie z myślą o grach. Cały czas myślę o Philips 40PFL5007 lub Toshiba 40RL939 i nie mogę się zdecydować :)
 

czupakabra23

New member
Na philipsie nie. Toshiba i Sony bez problemu. Z tym że na Sonym za to zbyt wielu filmów nie obejrzysz :p

PS : Chodziło mi o model RL938/RL939 Toshiby, z wbudowanym wi-fi.

To się sprawa komplikuje przez odtwarzanie napisów, napaliłem się na tego philipsa. Rozumiem, że nie odtworzy polskich napisów z bezpośrednio podłączonego laptopa, ani usb? Zawsze coś...
 

SNV

New member
Podepnę się bo mam podobne wymagania, z tymże telewizor ma być podpięty do komputera, głównie z myślą o grach. Cały czas myślę o Philips 40PFL5007 lub Toshiba 40RL939 i nie mogę się zdecydować :)


Zwariowałeś ta Toshiba 40RL939 ma czas reakcji matrycy 10ms, samsungi maja 2,6ms. technologia 10ms to 5 lat temu byla stasowana, ładnie Ci będize obraz się slizgal
 
Do góry