Led 55 cali do 10 tyś.

nerus

New member
Obecnie mam philipsa pfl9703 z którego jestem bardzo zadowolony ale juz sie troche zestarzał, na ekranie juz sie pojawiaja smugi więc czas na zmianę. W grę wchodzą w905, f8000, pfl8008, pfl9707. Teoretycznie nie musi to być tegoroczny model byle był jeszcze dostępny. A może macie inne propozycje. Z góry dziękuję. Preferencje :jakość obrazu (wyrazistość, kolory) vectra, hd, sport, filmy. Multimedia i 3d na drugim miejscu.
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 25m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3,5-4m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 3
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć
6.Jak słońce świeci w pokoju ? nie przeszkadza
7.Jaki masz obecnie telewizor ? philips pfl9703
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? najlepszy obraz
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? vectra
10.Jakie urządzenia ? dekoder, dvd
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 12
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? obojętne
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? sport, filmy
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? niekoniecznie
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? nie
16.Preferencje co do marki ? póki co philips mnie nie zawiódł
17.Preferencje co do wielkości ? 47-55
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? niewyraźny obraz, zamglony (tu boję się o sony), teatr ( tu boję się o phila), ziarnistość ( coś takiego widziałem na f8000)
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? różnie
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 10000
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie znam róznicy
 
Ostatnia edycja:

ROMAN38

New member
Bez reklam
Obecnie mam philipsa pfl9703 z którego jestem bardzo zadowolony ale juz sie troche zestarzał, na ekranie juz sie pojawiaja smugi więc czas na zmianę. W grę wchodzą w905, f8000, pfl8008, pfl9707. Teoretycznie nie musi to być tegoroczny model byle był jeszcze dostępny. A może macie inne propozycje. Z góry dziękuję. Preferencje :jakość obrazu (wyrazistość, kolory) vectra, hd, sport, filmy. Multimedia i 3d na drugim miejscu.
Zdecydowanie SONY W905 to najlepsza czerń na rynku LCD w tej cenie.
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
To teraz zdecydowanie plazma Panasonic TX-P65ST60 za 8100 zł, rewelacja pod każdym aspektem, z tej odległości to tylko 65 cali ale skoro ma grać aż 12 godz to za prąd troszkę wyjdzie tzn. 3 razy tyle co na ledzie.Do filmów nic lepszego w tej cenie nie znajdzie.
 

nerus

New member
a co z sony i samsungiem

Czy to znaczy że sony i samsung wg Ciebie mają gorszą jakośc obrazu od phila i panasa? (sharpa nie biorę pod uwagę)
 
Do góry