LED 52-55" do gier i filmów z PC do 6500zł

tdigdtd

New member
Hej

Co teraz jest na topie jeżeli chodzi o telewizor LED 52-55" z przeznaczeniem tylko do gier i filmów z PC? Liczy się głównie niski input lag, od dzwięku mam aplituner podpięty do pc, mam też bd w pc, nie potrzebuje tunera mpeg4. Uprzedzając pomysły zakup plazmy - nie chce mieć wypalonego paska zadań przy dolnej krawędzi.

Pokój jest duży, zaciemniony, może być szyba, nie potrzebuje kompletnie funkcji 3d ani internet, nie musi miec dobrego skalowania sd.
Telewizor pracowałby pewnie cały czas w trybie PC/GRA aby zminimalizowac input lag, fajnie gdyby filmy w 2d w full hd wyglądały dobrze również w tym trybie (o ile to w ogóle możliwe) bo lubię sobie na zmianę oglądać film, kukając co jakiś czas w okno z grą.

Dzięki za porady, siedze regularnie na forum ale ciągle wychodza nowe modele.

Wstępnie wybór padł na Sharp 52LE820, pozniej 52LE830 jednak tej brak na rynku i nie do końca wiadomo jaką będzie miał cenę.
 
Ostatnia edycja:

m2c

New member
Jest to bardzo trudne pytanie ;) Od prawie dwóch miesięcy szukam telewizora 52" do filmów i gier, i okazuje się że za dużego wyboru nie ma. Jest Philips 52PFL8605H, Sharp 52LE820 oraz 52LE822.
Osobiście wstrzymałem się z zakupem do czasu aż wyjdzie 52LE830, może cena nie będzie aż tak tragiczna.
Przepraszam że wiele nie pomogłem ale też nie lubię jak nikt nie odpowiada ;)
 

tdigdtd

New member
Jest to bardzo trudne pytanie ;) Od prawie dwóch miesięcy szukam telewizora 52" do filmów i gier, i okazuje się że za dużego wyboru nie ma. Jest Philips 52PFL8605H, Sharp 52LE820 oraz 52LE822.
Osobiście wstrzymałem się z zakupem do czasu aż wyjdzie 52LE830, może cena nie będzie aż tak tragiczna.
Przepraszam że wiele nie pomogłem ale też nie lubię jak nikt nie odpowiada ;)

Hej dzięki za odpowiedź, nic się nie stało ja tak samo chciałem kupić 52LE820 a teraz czekam na ceny 52LE830.

Nie ma nigdzie nawet prostego zestawienia telewizorów pod kątem input laga na różnych trybach, niby tyle forów a jak co do czego to nikt nic nie wie po za sloganami i reklamami z gazety ;)
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
są różne serwisy testujące, np flatpanels, hdtvtest.co.uk i wiele innych, w dziale testy na tym forum też testują pod kątem input laga
 
Do góry