LED 42 z funkcja czujnika obecnosci

motorolaPL

New member
Witam,

poszukuje tv z funkcja czujnika obecnosci, SONY takie robi, ale nie w takim rozmiarze jaki potrzebuje.

Moze ktos cos zaproponuje?

42cali
system podswietlania LED
100Hz
czujnik obecnosci
FULL HD 1080
czas reakcji: max 3ms
jasnosc: min 450
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony nie produkuje teraz modeli 42" ale mają modele 40" . Do jakie klasy cenowej ma być ?
 

motorolaPL

New member
Wlasnie dzis w salonie sony mi to powiedzieli.
no takie nie za drogie do 3k pln.

wlasnie przegladam strony LG.
modele:
LG42LD565
42LV570S
LV5500



spelniaja wstepnie moje zalozenia. Dziwi mnie, ze nie ma samsungow 42 calowych w technologii LED, LCD

Jacy inny producenci stosuja ten rewelacyjny czujnik obecnosci?

dzieki za pomoc
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale możesz mi powiedzieć do czego ma Ci służyć.
Inni tego nie stosują bo zasada jest prosta . Masz pilota , wychodzisz i telewizor wyłączasz .
Korzystasz też z timera i dokładnie decydujesz kiedy się ma wyłączyć. Faza bezruchu jest długa .
 

Kijek1

Member
ale możesz mi powiedzieć do czego ma Ci służyć.
Inni tego nie stosują bo zasada jest prosta . Masz pilota , wychodzisz i telewizor wyłączasz .
Korzystasz też z timera i dokładnie decydujesz kiedy się ma wyłączyć. Faza bezruchu jest długa .

Oooooo! Dzięki, do teraz będę używał pilota...

A już na poważnie, to nie wypowiadaj się za innych, tylko za siebie. Bo nieraz inni, posiadający w telewizorze ten czujnik, bardzo go chwalą. Faza bezruchu jest tak długa, jak ją ustawisz.

Praktyczne zastosowanie już napisał autor postu. Inne zastosowanie, to np. zaśnięcie przed telewizorem. Nie zawsze ustawiam timer, bo nie planuję zaśnięcia. Czujnik + funkcja bezczynności, w tym przypadku sprawdza się znakomicie.
Inne zastosowanie, to np. wychodzę do kuchni po herbatę, a w tym czasie telefon i dłuuuuga rozmowa... obraz się wyłącza i licznik prądu zwalnia. I wiele, wiele innych...
 
Do góry