LED 42" do 3000zł

chelchow

New member
Od jakiegoś czasu szukam tv około 42", ekranik miał by znajdowac się w ~10m pokoju. Głownie służył by do oglądania filmów z pc,ps3 i upc z dekoderem HD philips, ale głownie ps3 i to do 2h dziennie. Telewizji mało oglądam bo nic ciekawego nie leci, okazyjnie jakiś film dvd czy VOD. Średnio mi zależy na 3D ale myślę że za jakiś czas świat konsol zacznie korzystać z tej technologi więc lepiej żeby miał. Zapatrywałem się na tv od LG 42LW5500. Może są podobne modele a np tańsze. Nie zależy mi na Internecie w tv lub jakiś dziwnych wodo tryskach. Aha najważniejsze telewizorek chce wziąć na raty. Może ktoś jest w stanie mi pomóc może plasma jakaś ? W tej chwili użytkuje Samsunga 27" 720p (4 letni model) trochę już jest za mały.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli głownie do konsoli to musisz mieć mały input lag. Tu wystarczy na Panasonica 42E5 a za dopłatą na 3D czyli 42ET5.
Ma rewelacyjną płynność .
020_P1370081.JPG


I extra kąty boczne:
017_P1370050.JPG
Cały test będzie jutro.
Warto !!!
 
Ostatnia edycja:

Pfk

New member
Podejrzewam, że w trybie gry nie będzie to aż tak odczuwalne. Ogólnie często przesadzany jest input lag i jego wpływ na grę na konsoli. Mój TV a niby 80 ms input lag a w trybie gry 40ms. 40ms to na tyle szybka reakcja, że w ogóle tego nie odczuwam:) LW5500 42 jest teraz w NeoNet w gazecie + za 1 zł masz pilot magic i za drugą złotówkę kamerkę do Skype'a:)

Kiki - zajrzyj przez tyle wyloty powietrza w środek ET5 Panasonica i popatrz co jest na dole białej tabliczki z oznaczeniem matrycy - Bardzo duże logo LG Display:)
 
Do góry