Le46f71b

hernu

New member
Na sąsiednim forum, jakiś miesiąc temu LE46F71B przeszedł test i uzyskał b.dobre oceny. Do tej pory nie zwracałem na ten model uwagi, jednak uciążliwe wady mojego dotychczasowego lidera Sharpa 46XD1 zmusiły mnie do tego. I co znalazłem w teście ?
Samsung uzyskuje rozdzielczość natywną 1080p na wszystkich złączach: 2xHDMI/DVI, component i VGA(d-sub), ma całkiem przyzwoite głośniki, czytniki kart pamięci (fajny bajer), a nawet... obrotową podstawę :)
Podczas testów nie wykazano, aby plastik obudowy trzeszczał, a ze środka wydobywało się nieznośne bzyczenie (jak u Sharpa). Czas reakcji matrycy nie odbiega od XD1, kolory OK.


Może ktoś z forumowiczów posiada ten sprzęt, lub coś więcej wie na jego temat ? Przetestować go będę mógł być może dopiero za 2-3 tygodnie (jak zdrówko powróci), a do tego czasu chłonę wszystkie informacje o tym sprzęcie

Pozdrawiam... i pamiętajcie:dbajcie o kręgosłup, ja wam to mówię

zbolały hernu
 

jarwisz

New member
Bez reklam
to poczytaj jeszcze Tu i zobaczysz że nie wszyscy go chwalą...
a swoją drogą jest tez w moim punkcie zainteresowań

pozd
 

plustek

New member
Samsung LE46F71B

Mam ten telewizor od grudnia 2006.Nie sprawil mi zadnych problemow poza jednym: trzeba uwazac przy doborze DVD FullHD poniewaz telewizor przyjmuje sygnal 50Hz wiec moze sie zdarzyc-a mnie sie zdarzylo (dwuformatowy LG BD100) ze obraz skaluje sie tylko do 1080I a poniewaz jak sprawdzilem roznica miedzy 1080I a 1080p jest znaczaca warto skorzystac.Ponadto w pelni kompatybilne z 1080p jest HDMI/DVI2,bo na jedynce obraz lubi siac.Obecnie uzywam jako DVD Panasonica DMP-BD50 i wszystko jest OK
 
Do góry