LE40R81B 82B/83B - czym poza obudowa sie roznia?

tomirek

New member
Witam wszystkich serdecznie. W koncu dojrzalem do zmiany TV no i padlo na LCD.
Po wnikliwej lekturze i objezdzeniu kilku sklepow padlo na Samsunga. Najpierw myslalem o LE40R71B ale w sklepach jest juz nastepca LE4081B.
No i juz bylem na niego zdecydowany gdy znalazlem jeszcze dwa modele.
Obecnie stoje wiec na rozdrozu i zastanawiam sie nad:
- LE40R81B
- LE40R82B
- LE40R83B
Wszystkie 3 sa w podobnej cenie - okolo 4400PLN. Czym wiec od obudowy sie roznia? Pomoze ktos w wyborze? Za wszelkie wskazowki z gory pieknie dziekuje :)
 

Linoss

New member
odświeżam.Dzwonilem po sklepach rtv.Wszedzie zamiast r81 maja 83 i twierdza ze to nowosc:p
Jaka jest roznica ? Pan z Electro world mowil ze 83 ma nowszy procesor dnie.
Czy to prawda? Oplaca sie kupic?
Pozdro
 

czarnuszek

New member
:mrgreen: mam_prolem_z_moim_tv_zaczy_nie_wiem_czy_to_problem_ale_czytałem_nawet_a_tym_foru_ze_tiviki_lcd_skladaja_sie_z_malutkich_kryształków
mi_owy_własie_kryształek_chyba_nie_swieci_i_widac_taki_malutki_czanry_punkcik_na_jasym_tle_moze_ktos_miał_taki_przypadek_posiadam_lcd_samsug_le32s81x
bardzo_ale_to_aprawde_ardzo_prosze_o_pomoc_zgóry_dziekuje_.A_i_jeszcze_tak_myslałem_ ze_ to_ moze_jakas_fabrycza_wada




 

shinay

New member
czarnuszek napisał:
:mrgreen: mam_prolem_z_moim_tv
a nie masz problemu z klawiatura tj. "spacja" ?

tak "kryszralek" jak sie wyraziles to wada fabryczna (badpixel) i nic z nia nie zrobisz
serwis tez nic nie zrobi jesli jest tylko jeden
pozdr
 

czarnuszek

New member
heeh._tak_mam_tez_problem_z_klawiatura_!!!!!!
czyli_na_gwaracje_nie_mam_co_dawac??
ale_to_jest_wada_w_kazdym_czy_tylko_w_niektorych_modelach???
 

czarnuszek

New member
to_nic_na_to_nie_poradze_a_w_zadnym_serwisie_tego_nie_naprawia_moze_masz_nr_telefonu_do_jakiegos_dobrego_fachowca_byłbym_wdzieczny_za_pomoc
POZDRAWIAM_i_dzieki
 

shinay

New member
nie ma takich "fachowcow"
to jest wada "nienaprawialna" (chyba ze wymiana matrycy ale to nie naprawa tylko "wymiana matrycy")

mozliwosci
a) wymienic tv w sklepie jesli (jeszcze) mozesz
b) sprzedac (jak nie mozesz wytrzymac)
c) przyzwyczaic sie (z czasm sie da)
d) dowiedziec sie wiecej od pana googla ( i nie mnozyc banalnych i podstawowych pytan na forum a CZYTAC,CZYTAC,CZYTAC)

pozdrawiam
 
Do góry