LE40N87BD czy LE37M87BD , LE40M87BD

Knob

New member
Czytam to forum juz ze 2 miesiace, troche kasy wpadło do kieszeni w z kazdym dniem wpada wiecej :) głownie tego lcd bede uzywał do ps3 i N teraz tak seria 40N kosztuje jakies 4800zł seria 37M 4400 roznica nie wielka a 7,5 cm robi roznice :) natomiast roznica cenowa pomiedzy 40N a 40M to 800zł teraz ty jest sens poczekac ze dwa tygodnie na $ i kupic 40M czy zostac przy 40N a moze jednak 37M? Juz powoli głupieje wiem ze głownie tv bedzie pod ps3 filmy z BR i N piłka nozna jakos specialnie mnie nie interesuje wiec te smurzenie chyba przeboleje.

Z gory dziekuje za odpowiedz.
 

Knob

New member
Widze ze temat tentni zyciem;) wiem ze seri N juz nie chce teraz tylko pytanie czy jest sens dawac 1300zł wiecej za 3 cale i lepsza stope kontrastu?( 37lem87db a 40lem87db) pokoj 4x4 tak jak pisalem głownie ps3 enka i filmy z br i dvd
 

Knob

New member
przewertowalem tematy podklejone o seri N i M a nawet o seri F na ktora mnie nie stac i N nie zebrała duzo pochlebnych recezji, natomiast M jak najbardziej. Wszyscy narzekaja na masakryczne smurzenie w seri N i to chyba głowny powod dla ktorego go odpuscilem.
 

sajgon

New member
A czytałeś opinie na stronie ceneo.pl bo tam ten TV zebral bardzo dobre noty. Wydaje mi się, że nie ma sensu wrzucac calej serii N do jednego worka bo LE40N87B jest z maja tego roku i napewno zdążyli juz w nim poprawić przynajmniej niektóre błędy z poprzednich modeli. Widziałem go w akcji i muszę powiedzieć że obraz naprawde robi wrażenie, a LE40M87B stojący obok raczej mnie nie zachwycił. Poza tym obecna cena w MM za LE40N87B jest dosyć atrakcyjna bo nawet w żadnym sklepie internetowym taniej go nie kupisz ;) :cool:
 

Knob

New member
nie nie , juz mi nie mieszaj w głowie :p wiesz jak to jest czym wiecej czytasz tym masz wiekszy metlik. a czytales topic o seri N i o seri M ja przeczytalem te 60 stron :] i tam wyraznie ludzie pisza ze M lepsze, jakos te oponie na ceneo czy skapcu mało mnie przekonuja. wydajesz 5 koła na tv to nie ma bata zeby cie sie spodobal w koncu kosztowal 5tys czasem zarobione ciezka praca. A na forum masz opinie czysto obiektywne.
 
Do góry