Le40m87bd

crazyadam

New member
witam
kupilem LE40M87BD i czytajac instrukcje zauwazylem ze nie mam wszystkich ustawien ktore zawiera instrukcja.
np. nie ma ustawienia opcji SWIATLO DIODY, regulowanie poziomu PRZEZROCZYSTOSCI MENU, konfigurowanie NAPISOW DIALOGOWYCH.

czy mam jakies inne (starsze) oprogramowanie, ktore tego nie obsluguje ?? :hmm:
 

kac78

New member
crazyadam napisał:
witam
kupilem LE40M87BD i czytajac instrukcje zauwazylem ze nie mam wszystkich ustawien ktore zawiera instrukcja.
np. nie ma ustawienia opcji SWIATLO DIODY, regulowanie poziomu PRZEZROCZYSTOSCI MENU, konfigurowanie NAPISOW DIALOGOWYCH.

czy mam jakies inne (starsze) oprogramowanie, ktore tego nie obsluguje ?? :hmm:
to znaczy ze diody nie mozesz wyłaczyc?
 

Max123

New member
crazyadam napisał:
witam
kupilem LE40M87BD i czytajac instrukcje zauwazylem ze nie mam wszystkich ustawien ktore zawiera instrukcja.
np. nie ma ustawienia opcji SWIATLO DIODY, regulowanie poziomu PRZEZROCZYSTOSCI MENU, konfigurowanie NAPISOW DIALOGOWYCH.

czy mam jakies inne (starsze) oprogramowanie, ktore tego nie obsluguje ?? :hmm:

Przeczytaj uważnie raz jeszcze drukowaną instrukcję obsługi, tam masz wszystko wyłożone, jak na dłoni!!! Również na temat tej "niepalącej" diody! Napisz wyraźnie, o co chodzi??? Mam ten model TV.
Max
 

thoma

New member
witam. zapytam z ciekawosci i troche nie na temat. chcialbym sie spytac uzytkownikow tej serii czy sa z niej zadowoleni. jak wiekszosc z nas ma bol glowy przed dokonaniem wyboru. chce zakupic jaknajpredzej jakis tv lcd full hd do 6tys zl. zastanawiam sie miedzy w/w samsungiem a np sharpem bodajze 40dx1e. moze mi ktos poradzic jaki nokonac wybor ? tescie maja JVC 40s70 i nie jest zly. hmm
 
Do góry