LE40M61B - kiedy zaprzestanie produkcji

rkuzmiak

New member
Witam,

jestem już w 100% zdecydowany na zakup właśnie tego modelu. Jego następcy (np. LE40M71B) mi nie odpowiadają z powodu przycisków umieszczonych z boku (chcę go umieścić w specyficznym miejscu).

O ile się nie mylę to ten model jest już produkowany od ponad roku. Jak myślicie, kiedy zaprzestaną produkcji?
Nie spieszy mi się z kupnem, może ceny spadną gdy zniknie z oficjalnego cennika Samsunga. O ile może spaść cena w takim wypadku (jako końcówka magazynowa)? Tylko z drugiej strony wtedy mogę już go nie upolować...

W tej chwili mam najlepszą ofertę za 6400 zł, bez kombinacji, polska gwarancja i faktura.
 

mimuszek

New member
wczoraj w kraku otwierali nowa galerie handlowa, a w niej sklep "saturn" te TV byly po 5490zl, przynajmniej w ofercie, sam nie bylem bo ludzie sie tratowali.
gdybym byl na kupnie to za taka cena zdecydowanie warto.
 

pawlish

New member
mimuszek napisał:
wczoraj w kraku otwierali nowa galerie handlowa, a w niej sklep "saturn" te TV byly po 5490zl, przynajmniej w ofercie, sam nie bylem bo ludzie sie tratowali.
gdybym byl na kupnie to za taka cena zdecydowanie warto.

Potwierdzam, byly w tej cenie. Sam zakupilem. Mozliwe ze jeszcze sa bo jakims duzym powodzeniem to sie nie cieszyly.
 

jaco-sci

New member
Na stronie Saturna do pobrania promocyjna gazetka a w niej .:)

http://www.saturnpolska.pl/oferta.php

samsung61cl0.jpg
 

robertt

New member
Teraz nie wiem co robić, kupować tego 40M61 czy poczekać miesiąc lub dwa i kupić jakiegoś Sharpa Full HD.

Co byście zrobili na moim miejscu ??
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
37 cali fullhd to przerost formy nad treścią, chyba że zamierzasz czasami siedzieć 1-1,5 m od ekranu.

Pozdrawiam
 

robertt

New member
Po Waszych sugestiach ruszyłem do saturna, aby zakupić 40M61. Niestety ta cena 5499 była tylko w tym nowo otwieranym sklepie w Krakowie :(
Może następnym razem mi się uda ...
 

MaciekP

New member
Mam LE40M61B od 1.5 roku.
Z ciekawosci odwiedzilem dzisiaj jeden sklep gdzie na scianie stały sobie najnowsze samsungi serii N, F i R 40 cali oraz jedna plazma i razem znimi "stary" LE40M61B. Wszedzie ten sam dobry sygnał z DEMO Samsunga.
Zastanawaiłem się wczesniej jak duży dokonał się postęp w jakości LCD przez ponad rok.
Wyszedłem z usmiecham bo seria R ma gorszy obraz, seria N ma nieco gorszy obraz a F, mimo, ze FULL HD nie daje NIC lepszego. Różnica jest praktycznie niezauważalna niezależnie od odległości z jakiej się ogląda.
Plazma wypadla bardzo slabo o dziwo i nie chdzi tylko o samą rozdzielczość. Obraz był bladawy.

Oczywiście to nie może być w miarodajny test do końca, ale z całą pewnościa legendarny M61B jest cały czas rewelacyjny!
 
Ostatnia edycja:
Do góry