LE40D503 ZAKUPIONY Podłączanie zew. audio.

kysiekbb

New member
Witam! Jako ze jestem niewymagajacym zbytnio uzytkownikiem wybralem le40d503f7w. Jakoscia telewizor mnie nie zawiódł lecz mam pare pytan.. USB MOVIE od razu odblokowalem zgodnie z instrukcja waszego kolegi i dziala super. Gdzie na pilocie moge znalezc "PAUSE" pilot aa59-00496a

drugie pytanie. czy da sie jakos podlaczyc zewnetrzne glosniki 5.1 lub sam subwoofer poprzech chinch?

Jezeli podlaczam sluchawki to wycisza sie dzwiek co jest logiczne , moze daloby sie zmienic w ust serwisowych zeby tak sie nie dzialo? zeby i szlo przez sluchawki i glosniki telewizora? Lub czy przez zlacze euro dalo by sie aktywowac wyjscie audio?

pozdrawiam!
 

tdx

New member
Bez reklam
cześć niestety nie ma opcji puszczenia dźwięku z usb przez euro.
W ustawieniach serwisowych nie doszukałem się parametru odpowiadającego za wymuszenie działania głośników gdy używane jest gniazdo słuchawkowe - ale faktycznie można poszukać :)

Co do pauzy >> przycisk ok nie zatrzymuje filmu?
 

kysiekbb

New member
dzieki za odp. Przycisk "enter" nie zatrzymuje uruchamia menu na gorze gdzie na strzalce moge przewijac. A zlacze euro to tylko wejscie? nie moze dzialac jako wyjscie? pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
może działać jako wyjście ale tylko w momencie gdy oglądasz coś przez tuner w TV. Z USB nie będzie puszczało dźwięku
 

tdx

New member
Bez reklam
Po analogu powinien normalnie dawać sygnał na wyjściu czyli faktycznie przelotka euro >> lewy prawy chinch>> mini jack stereo gniazdo do zestawu głośników zielony wtyk.
Upewnij się tylko czy przelotka euro>>chinch jest w dobrą stronę
 

kysiekbb

New member
tv analog /cyfrowe ale podlaczylem zewnetrzne glosniki przez sluchawki wiec jest powiedzmy ze oki. ale duzy minus dla tego modelu za brak wyjsc.
 

frytkens

New member
Witam serdecznie,
sorry, że trochę się wcinam lecz chciałbym zapytać o wrażenia po kupnie tego telewizora? W necie jest straszliwie mało o nim informacji stąd moje pytanie.
 

arkadiuszw

New member
Witam.
Kupiłem SAMSUNGA LE40D503F7WXXH ogólnie jestem z tego modelu zadowolony ( nie jestem wymagający)
Nie wiem czy w dobrym temacie ale mam pytanie jeśli chodzi o odbiór tego telewizora na niskich częstotliwościach to znaczy do 140 KHz.
Telewizor podłączony jest do gniazda tv kablówki ,dwa kanały analogowe tv pracują na 136 KHz. 126KHz i na tych częstotliwościach obraz śnieży.Czy można coś z tym zrobić ? Na wyższych częstotliwościach jest b.dobrze ! Zaznaczę że na innym LCD jest OKY.
 

bocian_koh

New member
le40d503f7wxxh USB MOVIE

USB MOVIE od razu odblokowalem zgodnie z instrukcja waszego kolegi i dziala super.

Możesz napisać dokładną instrukcję, i czy wszystko działa poprawnie. Chodzi mi o to czy nie uszkodziłeś panelu przedniego, albo czy nie pojawiły ci się dodatkowe wejścia, których fizycznie nie ma w TV.

Ja kombinując w ustawieniach serwisowych posadziłem właśnie taki TV. Nie chciałbym posadzić kolejnego.

PS. Oddałem na gwarancję i dostałem od ręki nowy model. Pierwszy posiadałem 1 dzień i już zacząłem z nim kombinować.
 
Do góry