LE40C650 podłączenie mini wieży

stomi

New member
Witam, mam problem z podłączeniem wieży pod tv, w tv próbowałem już pod wszystkie wejścia ją podpinać jak i zmieniałem w menu w wyborze głośników na zewnętrzne i nadal nie działa. Czyżby tv był lewy czy może pominąłem coś istotnego bez którego dźwięk w wiezy nie ruszy (AUX)? Dodam jeszcze że przy żadnym sygnale mi nie działa analogowym, hdmi, hdmi/ps3:???:
 

waldi12

New member
Ja podłączyłem zwykłym kablem euro i wszystko śmiga (analog, cyfra, hdmi i net) sprawdź przewód bo może masz go w innym kierunku lub zwyczajnie jest walnięty.
A do wieży włączaj do gniazd IN a nie AUX
 

jerzyf

New member
Witam, mam problem z podłączeniem wieży pod tv, w tv próbowałem już pod wszystkie wejścia ją podpinać jak i zmieniałem w menu w wyborze głośników na zewnętrzne i nadal nie działa. Czyżby tv był lewy czy może pominąłem coś istotnego bez którego dźwięk w wiezy nie ruszy (AUX)? Dodam jeszcze że przy żadnym sygnale mi nie działa analogowym, hdmi, hdmi/ps3:???:
No niestety nie działa, bo w TV to są wszystko wejścia sygnału. Wyjście masz tylko optyczne do kina domowego, lub słuchawki. Jest jeszcze możliwość pobrania fonii z gniazda Euro, ale przesunięcie między obrazem a dźwiękiem jest tak duże że nie do przyjęcia.
 
Do góry