LE40C650 - jaki następca?

mafia35

New member
Bez reklam
U mnie wybor padnie raczej na kdl50w829. Przekatna jest jak najbardziej ok, matryca va, plynnosc ruchu yez dobra, kolory jak najbardziej ok, bo nie zalezy mi na przejaskrawionych kolorach. Cena rowniez atrakcyjna. Bardzo dobre opinie w testach jesli chodzi o obraz 2D.
 

darus75

Member
Może tu jest problem. Ja trafiłem w serii B651,C650 i F7000 na matryce Samsunga.

Nie wiem jak to sprawdzić jaką mam matrycę w LE40C650 może SQ01 coś znaczy?
Czy to oznacza że IPS to przestarzała technologia?
Byłem w Media i podłączyli mi tam turbodekoder n-ki, pobawiłem się pilotami i się zastanawiam. Obraz był wyraźny, nierozmyty - trochę inny niż w C650 (nie taki cukierkowy) ale ładny. Kiedyś miałem CRT panasa 29" TX-29PX20P i mam wrażenie że to podobny obraz. Martwię się tylko cloudingiem. Wyczytałem już na tym forum że one lubią mieć świecące rogi.
 

SMAUG

New member
Dziwne że telewizory z serii C650 trudno kupić na rynku wtórnym.
Sam chciałem kiedyś zamienić swoją 40 na używaną 55 ale nie było żadnych ofert.
 

darus75

Member
Dziwne że telewizory z serii C650 trudno kupić na rynku wtórnym.
Sam chciałem kiedyś zamienić swoją 40 na używaną 55 ale nie było żadnych ofert.

Może dlatego że faktycznie są dobre.... Teraz jak myślę o większym TV, widzę że jego zakup nie jest taki prosty, więc może na razie nie będę robił nic...
 

Macca Radza

New member
W dzisiejszych czasach trudno jest kupić dobry tv a jescze trudniej go ustawić pod siebie..... Sony jak kolega wyżej pisze to bardzo dobre szkiełko....
 

darus75

Member
Pomyśl o Sony W905 ma doskonałą jakość obrazu i bardzo żywe kolory.

Tak, zauważyłem go już w Media. Ładny jest, tylko kosztuje prawie 5 klocków, a ja założyłem wydać max 4.... tylko z drugiej strony, może lepiej wydać 5 klocków i być zadowolonym, niż 4 i się średnio cieszyć....
Muszę to przemyśleć, ten soniak naprawdę mi się podoba, no i też został sentyment do marki --> kiedyś mój pierwszy soniak CRT 21" :)
 
Do góry