LE40C550 urywa długie filmy w 02:03:13

adamjoniec

New member
Witam, jakiś tydzień temu kupiłem telewizor samsung'a LE40C550. I niestety zauważyłem że przy odtwarzaniu filmów występuje kilka problemów:

1) przy filmach dłuższych niż 2 godz. i kilka minut końcówka jest 'urywana', tzn. odtwarza film, można go przewijać ale do tych 2 godzin i kilkunastu minut (np. Opowieści z Narnii - odtwarza 02:03:13 a film trwa 02:30:00), sprawdziłem na innych długich filmach i jest podobnie, co dziwne posek postępu pokazuje prawidłowo długość filmu, można normalnie przewijać ale tylko do tych 2 godz. i kilku minut, później flm się 'kończy' jakby to był koniec. Filmy posprawdzałem na komputerze i nie ma takich problemów. Posprawdzałem też filmy o różnej wielkości - i w sumie niezależne to jest od wielkości filmu (tak samo dzieje się na filmie o wielkości 1,5 GB, 3GB, jak i 4,3GB), sprawdziłem też na systemie plików FAT i NTFS - zawsze to samo.

2) po zaktualizowaniu firmware do najnowszej wersji T-MSX5DEUC_2009.0, nie dość że problem nie znikł to znacznie pogorszyła się jakość odtwarzanych filmów (w stosunku do poprzedniej wersji tj. t-msx5deuc-2005.4) - różnica jest kolosalna, poprzednio obraz hd to była 'żyleta' - teraz wielka pikseloza aż rzuca sie w oczy

3) w obu wersjach oprogramowania występuje niewielkie opóżnienie przy odtwarzaniu niektórych filmów dźwięku w stosunku do obrazu

Może ktoś ma podobny problem ? Wszelka pomoc, informacje byłyby bardzo pomocne?

Dzwoniłem do serwisu w moim mieście i oczywiście nic nie wiedzą, o niczym nie słyszeli, nie bardzo mogą/potrafią pomóc. Jestem pewien że czytałem na forum o podobnym problemie tylko nie mogę znaleźć linka, więc problem nie jest odosobniony.
 

Shiliat

New member
Witam mam ten problem na filmie Avatar który trwa 2:50... Ucina film w 2:05 Telewizor Samsung Le37C550 i problemu nie rozwiązałem jedyne wyjście to uciąć film na 2 części i w ten sposób oglądać.
 
Do góry