LE37R82B i LE37R81B - czym się różnią?

AndrzejKRK

New member
No właśnie - czym - z parametrów ze strony Samsunga nie wynika by różniły się w ogóle, a jednak są dwa różne modele - i dwie różne ceny!
 

AndrzejKRK

New member
shinay napisał:
GRATULACJE !!!
po raz 10,000 zadales to samo pytanie
wygrales toster!!!

po szczegoly odbioru nagrody zapraszam do lektury:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=5212

Wiesz co, możesz mnie nazwać leniem, ale ten wątek ma 79 stron (ekranów) i dotyczy głównie jeśli nie wyłącznie poprzedniej wersji tych urządzeń (tj. [SR]71). Przeglądałem go, ale odpowiedzi nie widzę.

Różnica między tymi telewizorami wydaje się nie być duża, więc jeśli ją znasz mogłbyś pomóc po prostu.

Pozdrawiam,
Andrzej
 

AndrzejKRK

New member
ferhin napisał:
TYLKO i wyłącznie wyglądem !!!

No tak, doczytałem, jeden ma chromowaną listwę i przycisk na środku, drugi światełko i z boku. Osobiście wolę światełka, ale przed ostateczną decyzją wolałbym zobaczyć oba - niestety, w sklepach rzadko kiedy mają jeden i drugi model w tej samej wielkości.
 
Ostatnia edycja:

weksla

New member
Bez reklam
Różni się tym co R71 od R72, czyli tylko i wyłącznie designem. Nie wiem po co samsung to robi ale to jego polityka
 

shinay

New member
AndrzejKRK napisał:
Wiesz co, możesz mnie nazwać leniem, ale ten wątek ma 79 stron (ekranów) i dotyczy głównie jeśli nie wyłącznie poprzedniej wersji tych urządzeń (tj. [SR]71). Przeglądałem go, ale odpowiedzi nie widzę.

sory z powodow blizej nieznanych wkradl sie zly link
teraz juz nie chce mi sie szukac poprawnego
co nie zmienia faktu ze pytanie "czym sie rozni 81 od 82" pojawia sie wkolo
odpowiedz :
roznia sie czysto estetycznie
(81 ladniejszy)
pozdr
 

AndrzejKRK

New member
shinay napisał:
sory z powodow blizej nieznanych wkradl sie zly link
teraz juz nie chce mi sie szukac poprawnego
co nie zmienia faktu ze pytanie "czym sie rozni 81 od 82" pojawia sie wkolo
odpowiedz :
roznia sie czysto estetycznie
(81 ladniejszy)
pozdr

No już to wiem i też mi się 81 bardziej podoba. Teraz tylko problem gdzie go kupić, jak się okazuje całkiem duży bo w sklepach internetowych jest taniej ale nie odbierają tam telefonow itp.

Pozdrawiam,
Andrzej
 
Do góry