Le37m87bd

mosca

New member
Witam!

W związku z tym, że znajomi kupili telewizor Samsung LE37M87BD proszę o pomoc w ich imieniu. Niestety podstawa w tym telewizorze nie obraca się pomimo informacji w instrukcji o posiadaniu takiej możliwości. Nawet na stronie Samsunga wyraźnie jest napisane, że podstawa jest obrotowa. Sprzedawca w sklepie tłumaczył, że podobno modele 37 calowe sa trochę zubożałe i podstawa obraca się dopiero w telewizorach 40 cali i większych. Czy jest to mozliwe????? Jeżeli tak to Samsung będzie dla mnie zawsze Szajsungiem.

Jeżeli ktoś wie jak odblokować podstawę to proszę o pomoc!!!

Dzięki!
 

Andro

New member
Również potwierdzam to że się obraca. Ja za to miałem inny problem. TV był lekko przechylony na bok. Różnica pomiędzy lewą a prawą stroną była około 2 cm. Miałem do wyboru odesłać do Samsunga albo pokombinować. Wybrałem to drugie. Zajęło mi to 30 min. :)
 

radekmatysek

New member
mosca napisał:
Witam!

W związku z tym, że znajomi kupili telewizor Samsung LE37M87BD proszę o pomoc w ich imieniu. Niestety podstawa w tym telewizorze nie obraca się pomimo informacji w instrukcji o posiadaniu takiej możliwości. Nawet na stronie Samsunga wyraźnie jest napisane, że podstawa jest obrotowa. Sprzedawca w sklepie tłumaczył, że podobno modele 37 calowe sa trochę zubożałe i podstawa obraca się dopiero w telewizorach 40 cali i większych. Czy jest to mozliwe????? Jeżeli tak to Samsung będzie dla mnie zawsze Szajsungiem.

Jeżeli ktoś wie jak odblokować podstawę to proszę o pomoc!!!

Dzięki!
U mnie też się obraca chociaż pierwszy raz nie było latwo.
 
Ostatnia edycja:

stankry

New member
Podepnę się pod wątek bo temat nie jest jasno sprecyzowany a mam pytanie względem naszego TV.
Samsunga mam od dawna, ale dopiero dziś (chyba po dwóch latach hehe) zebrałem się, żeby poszeprać na temat mohjego problemu. W intsrukcji nic nie znalazłem. Chodzi mi o taką rzecz:
mam dekoder na hdmi, konsolę na hdmi i antenę podpięte pod wejścia z tyłu. Chciałbym, żeby np oglądając TV, kiedy najdzie mnie ochota pograć, po włączeniu konsoli telewizor sam przełączał się na odpowienie wejście. W starym LG tak miałem, myślałem, że w samsungach po prostu sie nie przełącza i koniec, ale był wczoraj znajomy i zdziwił się jak po włączeniu konsoli musiałem przełaczać pilotem odpowiednie wejście - znajomy też ma samsunga i to chyba starszego.

Można to jakoś zmienić?

Z góry dzięki za pomoc!

P.S. U mnie też się obraca 8)
 
Do góry