LE37C650 resetuje się po wgraniu wigetu

fidodido

New member
Witam
Chciałem zrobić coś takiego w TV LE37C650 jak na stronie PU Mar-Tech wszystko przebiegło bez problemu do momentu uruchomienia aplikacji TV po prostu się zawiesił i po chwili się zresetował. Teraz po włączeniu się co jakiś czas resetuje i nie można wejść do zakładki Internet bo zaraz się zawiesza i na monitorze widać napis "start" a po chwili się resetuje TV. Proszę o pomoc co mam zrobić.
 

tiki-taki

New member
Najlepiej napisać do nich, chociaż ja osobiście przeczytawszy to z ich strony "Testujesz na własne ryzyko. Firma nie odpowiada za ewentualne problemy z odbiornikami po zainstalowaniu Widgetu" nie wróże nic dobrego... Obym się mylił.
 

marekg123

New member
Odłącz internet (np wypnij kabel lub wyłacz router), wtedy "zakładka internet" powinna się uruchomić, odinstaluj widżet i podłącz wszystko jak było - powinno działać.
 

fidodido

New member
Najlepiej napisać do nich, chociaż ja osobiście przeczytawszy to z ich strony "Testujesz na własne ryzyko. Firma nie odpowiada za ewentualne problemy z odbiornikami po zainstalowaniu Widgetu" nie wróże nic dobrego... Obym się mylił.

Już napisałem i taka odpowiedź

Proszę odłączyć telewizor od sieci (wyciągnąć kabel sieciowy).
Następnie wejść w zakładkę Internet i odinstalować aplikację.
Prawdopodobnie przyczyną problemów jest stara wersja przeglądarki MAPLE w telewizorze.
Aplikacja była testowana na wersji 6.0.00067, u Pana jest wersja 5.1.00277.
Widocznie jest w niej jakiś błąd, brak kompatybilności.
Do tej pory był jeden podobny przypadek i wersja przeglądarki MAPLE była identyczna.
Jeżeli to nie pomoże, to trzeba będzie wejść w menu serwisowe i zresetować ustawienia do fabrycznych.


Odłącz internet (np wypnij kabel lub wyłacz router), wtedy "zakładka internet" powinna się uruchomić, odinstaluj widżet i podłącz wszystko jak było - powinno działać.

Tak też zrobiłem zanim mi odpowiedzieli i chyba będzie ok ale się zobaczy.
 
Do góry