[LE37B550] Pomocy! Problem z filmami pod USB!

devil92

New member
Posiadam telewizor Samsung LE37B550 i najnowszy soft 2006.
Gdy wchodzę w menu serwisowe mam zablokowaną (zaznaczone na szaro) opcję Wiselink_Movie (ustawiona w pozycji OFF)! Wygląda mi na to, że producent w nowym fw zablokował możliwość oglądania filmów przez USB.

Stąd więc pytania.

Czy to wina nowego firmware, czy kwestia przestawienia kilku opcji?
Jeśli to wina firmware prosiłbym o pomoc w szukaniu wersji 2003 w dół.

Ps.: Gdy kupiłem telewizor wersja fw była 2005, chciałem ustawić filmy poprzez usb, lecz Wiselink_Movie była zablokowana. Zaktualizowałem więc przez usb do 2006. Poszło, ale dalej opcja jest nieaktywna. Stąd prośba o fw 2003 i niższe.

Bardzo proszę o pomoc.
 

ostryy

New member
Wszystko jest na forum wystarczy poszukać ;)

Napisał marop
Panowie nic bardziej blednego ze nie mozna w sofcie 2006 wlaczyc obsluge filmow z USB
1. Zeby wlaczyc odtwarzanie filmow z usb na nowym sofcie trzeba najpierw wejsc w menu serwisowym w Option i w polu Model wybieramy LB650
(teraz wylaczona opcja wisslinkmovie off sama przelaczyla sie na on - ale bedzie to widoczne dopiero po ponownym uruchomieniu telewizora.)
A dla tych co nie wiedze napisze jeszcz tak
2. Zeby zmienic menu z animowanymi ikonami czerwonymi lub niebieskimi
wybieramy z menu serwisowego Control -> Sub Option i w UICOLOR zmieniamy na RED (lub blue)
(Dodal bym fotki ale jeszcze nie moge - jestem nowy)

Zmiany w nowym sofcie to PIP oraz w tunerze DVBT (to bylo juz w 2003) mozliwosc czytania informacji i z innego kanalu niz tego na ktorym jestesmy (cos jak w pionierach od cyfry po nacisnieciu pilot mozna zmieniac stacje i opisy bez rzeczywistego przelaczania) - ale nie wiem czy te dwie zmiany sa przed zmiana na model 650 nie sprawdzalem :)
Funkcja PIP działa ze wszystkich źródeł oprócz TV. I obraz w podgladzie pokazywany jest z telewizji naziemnej
Zmianie ulegla rowniez kontrolka glosnosci na okragla (po zmianie na inny kolor).
I jest miernik sily sygnalu DVBT w menu -> pomoc techniczna -> test diagnostyczny -> informacje o sygnale (nie widzialem tego wczesniej wiec to pisze jak to bylo wczesniej to sorki)
 

sevilla111

New member
Help

devil92 napisał:
Dzięki!!!
Potwierdzam, że sposób działa - przetestowany :)

POTRZEBUJE POMOCY , po zmianie, ale na model b670 telewizor włącza się i sam resetuje (tylko ekran mruga, nie ma obrazu) , nawet w serwis nie można wejść , kompletnie nic.
Macie pomysł co zrobić??? Czy zostaje tylko naprawa w serwisie?? :(
 
Do góry