LE32R82B czy LE32M87BD

maver_79

New member
RyEk napisał:
A ja w specyfikacji widze ze ma tylko jeden...
Prosze o potwietwierdzenie przez osoby posiadajace M-ke jak jest faktycznie

ale czekaj... bo po zarwanej nocce moglem byc malo kumaty.
tv siatkowa = normalna antena do obdioru naziemnego - to masz mozliwosc podpiecia takiej anteny (sam porownywalem jakosc m-dzy takim sygnalem a sygnalem z nboxa).
poza tym ma jeszcze interfejs CI ( czy jakosc tak ) to Tv cyfrowej.
jesli chcesz podlaczyc klasyczna antene - to nie bedzie problemu. no moze poza jakoscia obrazu
 

RyEk

New member
Ok. Dzieki.

Jestem juz na pewno zdecydowany ale mam dylemat :)
czy LE32M87BD czy LE37R81B
Wiem, ze to 2 rozne wielkosci ale w podobnej cenie.
Zastanawiam sie czy 32-ka bedzie w sam raz czy za mala :)
M-ka to 100hz - wiem ale jak zobacze obie w dzialaniu wtedy zadecyduje.
 

Slygado

New member
RyEk napisał:
Ok. Dzieki.

Jestem juz na pewno zdecydowany ale mam dylemat :)
czy LE32M87BD czy LE37R81B
Wiem, ze to 2 rozne wielkosci ale w podobnej cenie.
Zastanawiam sie czy 32-ka bedzie w sam raz czy za mala :)
M-ka to 100hz - wiem ale jak zobacze obie w dzialaniu wtedy zadecyduje.
Miałem ten sam dylemacik :)
Wielkość vs. jakość:rolleyes: Cena była ta sama.

Co wybrałem widać w userbarze pod postem :)
 

maver_79

New member
RyEk napisał:
Ok. Dzieki.

Jestem juz na pewno zdecydowany ale mam dylemat :)
czy LE32M87BD czy LE37R81B
Wiem, ze to 2 rozne wielkosci ale w podobnej cenie.
Zastanawiam sie czy 32-ka bedzie w sam raz czy za mala :)
M-ka to 100hz - wiem ale jak zobacze obie w dzialaniu wtedy zadecyduje.
heh...
tez sie zastanawialem nad 37 i 32 cale. chcialem i tak brac z seri M (roznica w kasie znaczna). dobrze, ze wybrelem 32 cale bo sa w sam raz do miejsca gdzie Tv ogladam. 37 bylaby zdecydowanie za duza... ze o gruntownym przemeblowaniu pokoju nie wspomne (zeby upchac te 5 cali wiecej).

powodzenia w wyborze... i zadowolenia z zakupu
 

RyEk

New member
Miałem ten sam dylemacik :smile:
Wielkość vs. jakość:rolleyes: Cena była ta sama.

Co wybrałem widać w userbarze pod postem :smile:
A czy moge zapytac co przewazylo nad wyborem?
Docelowo glowne zastosowanie to podlaczenie komp->tv i ogladanie w 90-ciu % DivX'ow (rozdz SD) no a pozostale 10 to HD (mam HV20) i zwykla TV siatkowa.
Poki nie zobacze obu mam cholernie trudny dylemat.

Znajomy mowi zebym bral wieksza R-ke, Wy mowicie ze jednak mniejsza M-ke.
Juz zwariowalem :p
Zamawiac bede i tak z netu, a zobaczenie obydwu w akcji tych TV w moim rejonie bedzie trudne :(
Znajomy ma R-ke ale 40-stke wiec moglbym go pomeczyc i zobaczyc czy mi odpowiada ale z M-ka to juz tak wesolo w testach by nie bylo, bo nikt ze znajomych go nie ma :(

P.S Aha, poki co widzialem S-ke w akcji. Alba ta S-ka ktora widzialem nie byla odpowiednio ustawiona albo to tragedia.
Podlaczona z lekko zaszumiona TV i w momencie delikatnego ruchu glowy (lub panoramowania kamery podczas akcji) powodowalo np ze twarz bochatera najpierw sie robila jednolita jakby pedzlem roljechana a potem to sie tak lekko ciagnela.
Jezeli R-ka ma to samo a M-ka nie to wiadomo co wybiore.
Jesli to byla wl. fukcja "poprawy" slabego obrazu to ja tej funkcji podziekuje - obraz nie byl wcale taki slaby, po prostu letko zaszumiony.
Czekam na Wasze sprostowanie :)

P.S2
Jeszcze jedno.
Widzialem w akcji TV marki Venus 40" na ktora kazdy psioczy i tam tego efektu "rozmazania" nie bylo a z generowanego obrazu bylem wrecz mile zaskoczony.
Mam nadzieje ze dobrze ten efekt wyzej "rozmazania" wytlumaczylem i bardzo prosze o info czy w R-ce lub w M-ce macie takowy efekt czy nie.

Pozdro
 
Ostatnia edycja:

on65

New member
le32r81b

Mam R-kę od trzech miesięcy ogolnie bardzo dobrze . Jeśli chodzi o obraz jaki można oglądac w większości sklepów to TRAGEDIA nijak się ma do tego co w rzeczywistości prezentuje dany telewizor.Jedynie sygnał HD jest ok.
 

will

New member
R-ka 82

on65 napisał:
Mam R-kę od trzech miesięcy ogolnie bardzo dobrze . Jeśli chodzi o obraz jaki można oglądac w większości sklepów to TRAGEDIA nijak się ma do tego co w rzeczywistości prezentuje dany telewizor.Jedynie sygnał HD jest ok.

Witam.
Też mam R-ke ale 82 - co powiem BOMBA: czarny jest super czarny, biały to biały. Te modele napawde można polecić wszyskim. Jakość + przystępna cena (ja dałem 2.900,00 ) mnogość ustawień obrazu i dźwięku.
POLECAM.

Ps. Ostatnio pisałem o jednym zaciętym subpikselu, ale już po wszystkim. :):mrgreen:
 

jagac

New member
on65 napisał:
Mam R-kę od trzech miesięcy ogolnie bardzo dobrze . Jeśli chodzi o obraz jaki można oglądac w większości sklepów to TRAGEDIA nijak się ma do tego co w rzeczywistości prezentuje dany telewizor.Jedynie sygnał HD jest ok.

HD co masz na mysli? Do kablówki będzie OK czy nie?
 

maver_79

New member
jagac napisał:
HD co masz na mysli? Do kablówki będzie OK czy nie?
HD = Discovey HD, TVN HD... itd.
chwalilem swoją M'kę. ale jak miałem ją testowo podłączoną do kablówki, to... wolałbym nie wydawać kasy na sprzęt.

jesli chcesz kupic LCD pod samą kablówkę to szkoda kasy. no chyba, że planujesz w najbliższej przyszłości podłączyć LCD'ka pod jakąś platformę cyfrową.
 

tdj

New member
mam pytanie czy TV LE32M87BD posiada tuner analogowy naziemny, np. kablowka? w specyfikacji jest tylko info, ze dvb-t mpeg2? zgadza sie?

zastanawiam sie czy wybrac LE32M87BD czy R81B

pzdr
 
Do góry