le32r81b vs. le32m71b

qluk

New member
Witam,
Juz miałem zamawiać w Agito r82, ale zoabczyłem że m71 jest w cenie 2895, a R 2877. Różnica minimalna, a z tego co pamiętam to M to topowy model. Więc chyba takie pytanie proforma, czy mam brac ta emke?
(licze na głos kiki'ego który juz nie jeden Tv widział ;) )

(Nie patrzymy teraz na wygląd, bo R zdecydownaie ładniej wygląda, ale przeboleje design ciesząc się ewenulanie lepszym obrazem i mniejszymi problemami)
 

paradoks1

New member
Witam

Tez widziałem oba modele stojące obok siebie czerń jest zdecydowanie lepsza w modelu R82. Top topem ale dzisiaj nowe modele pojawiają się co kilka miesięcy. Poziom czerni w R82 jest zdecydowanie większy co bez problemu widać gdy telewizory stoją obok siebie.
Ponieważ sam miałem ten problem co i ty dołożyłem parę setek i kupiłem M87. czyli dwa w jednym;)
 

qluk

New member
Ale nie każdy może dołożyc parę setek :p
Tymabradziej, że już kupiłem dell'a 26" do kompa więc jestem naprawde ograniczony do tych 3k zł.
Hmm ale widziałes je na "fabrycznych" ustawieniach (shop mode), czy na własnych? Ja nie miałem możliwości oglądac ich obok siebie. Zgodze sie że czern w r81 jest lepsza niż wr71, ale z drugiej strony do m71 tez nie mam zastrzeżeń no i te 100Hz...
 

paradoks1

New member
qluk napisał:
Ale nie każdy może dołożyc parę setek :p
Tymabradziej, że już kupiłem dell'a 26" do kompa więc jestem naprawde ograniczony do tych 3k zł.
Hmm ale widziałes je na "fabrycznych" ustawieniach (shop mode), czy na własnych? Ja nie miałem możliwości oglądac ich obok siebie. Zgodze sie że czern w r81 jest lepsza niż wr71, ale z drugiej strony do m71 tez nie mam zastrzeżeń no i te 100Hz...

NIe wiem jak były ustawione modele lecz stały dwie M71 po różnych stronach sklepu i na jednej i na drugiej było widać różnicę. Może u idiotów ktoś bawił się ustawieniami ale osobiście wątpię
 

deniro24

Member
Bez reklam
r81 vs m71

Miałem okazję "pobawić się" tymi dwoma modelami Samsunga. Zdecydowanie lepsze wrażenie zrobił na mnie......R81, do którego miałem okazję podłączyć zwykłą analogową kablówkę, dvd oraz ps2. Kablówka z odległości 3 - 3,5m wypadła nadspodziewanie dobrze. Moim zdaniem w cenie do 2900zł r81/82 nie ma zbytniej konkurencji. Jeżeli chodzi o model m71 to ciężko mi było dostrzec działanie układu 100Hz, a poziom czerni wydawał mi sie słabszy od r81.
 

qluk

New member
Dzieki za pomoc, wróciłem z delegacji i będę zamawiał r81, jeszcze skocze do Saturna może będa obok siebie erki i emki :)
 
Do góry